• Кращі гірськолижні курорти Австрії: ТОП-6

  • Четвер, 7 листопада 2013 року

Сніг, що виблискує на сонці, круті спуски, лижні доріжки, вітер, що дме в обличчя, непередавані відчуття швидкості та драйву. Безліч першокласних гірськолижних курортів Австрії, розташованих в Альпах, готові надати відвідувачам усі можливості для комфортного екстремального відпочинку.

Сьогодні Австрія — «відкрите серце Європи» — один із основних центрів туризму світу. Крім охочих долучитися до австрійської культури та звичаїв, сюди приїжджають любителі гірськолижних курортів, спраглі оздоровитися в знаменитих медичних центрах країни, а також усі шанувальники екстремального відпочинку. Найбільше туристів захоплюють саме гірськолижні курорти Австрії — вони надають не тільки величезну різноманітність лижних трас, але й прекрасний сервіс.

Зеефельд — столиця трас для любителів бігових лиж. Мальовниче гірське плато, що включає в себе п'ять маленьких курортних містечок, прийняло дві Зимові Олімпіади. Зеефельд відомий різноманітністю лижних трас загальною протяжністю понад 260 км, неповторною природою, різноманіттям розважальних програм — від музичних фестивалів до екскурсій в замки Тіролю та Баварії. Курорт надає безліч послуг для гірськолижників, і є кращим варіантом для першого відвідування Австрії. Максимальна кількість туристів відвідує курорт з грудня по квітень.

Гірськолижні курорти Австрії: Зеефельд

Гірськолижні курорти Австрії: Зеефельд. Фото: Martha de Jong-Lantink/flickr.com

Екстремальний відпочинок та оздоровлення поєднуються в курорті Бад Гастайн, охрещеному «альпійським Монте-Карло». Бад Гастайн відомий своїми цілющими джерелами, термальними ваннами, гірськолижними трасами (загальна протяжність — близько 200 км) і архітектурою: місто, розташоване на трьох рівнях, об'єднує в собі будівлі кінця XIX століття і сучасні висотні будинки, при цьому органічно вписуючись у навколишній гірський ландшафт. Курорт має дві лижних школи, включаючи дитячу, а також безліч розваг для дітей і дорослих. Найбільше туристів у Бад Гастайні спостерігається з кінця грудня по початок січня.

Гірськолижні курорти Австрії. Бад Гастайн

Гірськолижні курорти Австрії. Бад Гастайн. Фото: geek7/flickr.com

Кітцбюель — серце історії гірськолижного спорту. Перші траси Кітцбюеля були засновані в XIX столітті, й до сьогоднішнього дня курорт зберігає дух минулих років. На особливу увагу заслуговує історичний квартал міста, а також легкість, з якою тут поєднується непоєднуване: минуле і сьогодення, хвилювання, швидкість і спокій, утихомирення. У Кітцбюелі регулярно проводяться змагання Кубка світу. А ще тут розташоване перше в світі скі-сафарі. Курорт має 145 кілометрів гірськолижних трас. Сезон тут так само триває з грудня про квітень.

Гірськолижні курорти Австрії: Кітцбюель

Гірськолижні курорти Австрії: Кітцбюель. Фото: Teymur madjderey/flickr.com

Лех — один з кращих курортів світу. На початку минулого століття тут була заснована перша школа катання на гірських лижах, також тут з'явився один із перших гірськолижних підйомників в Австрії. 110 км трас, які підходять як новачкам, так і професіоналам, прекрасний сервіс у готелях і ресторанах, незвичайний мікроклімат, що дозволяє снігу лежати на схилах гір увесь сезон, наплив туристів з листопада по квітень — усе це про нього.

Гірськолижні курорти Австрії: Захід в Леху

Гірськолижні курорти Австрії: Захід в Леху. Фото: wisze/flickr.com

Пітцаль — «най-най-най» курорт. Тут можна знайти Хінтерер Брунненкогель — найвищу вершину гірськолижної Австрії; найкрасивіший льодовик Тіролю; найшвидший залізничний тунельний підйомник у світі. Найкращий час для відвідування Пітцалю — з листопада по січень і березень. Це досить спокійне місце з 80 км гірськолижних трас і невеликою кількістю туристів.

Гірськолижні курорти Австрії: Пітцталь

Гірськолижні курорти Австрії: Пітцталь. Фото: CzechR/flickr.com

Кращим варіантом для сімейного відпочинку є Галтюр — маленьке альпійське село, розташоване на півторакілометровій висоті. Галтюр — досить тихий курорт. Він віддалений від галасливих туристичних трас, натомість виділяючи відвідувачам 40 км доріжок, на яких можна освоїти ази катання на лижах та сноуборді, або просто весело провести час на санках з дітьми.

Галтюр, гірськолижний курорт Австрії

Галтюр. Фото: tericee/flickr.com

Зрозуміло, все розмаїття гірськолижних курортів Австрії не обмежується шістьма вищеописаними. Кожен може підібрати місце відпочинку на свій смак, добре провести час і відвезти додому нові фотографії для сімейного альбому, що зберігають приємні спогади.

Ганна Снігур

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...