• Мигдалем цвіте Крим

  • Алла Лавриненко | Велика Епоха
    Четвер, 7 березня 2013 року
Зазвичай мигдалеві дерева в Криму розпускаються в кінці лютого. Перші дні весни у Севастополі сонячні і ошатні. У палісадниках цвітуть проліски та фіалки. Перші квіточки з'явилися на аличі та терені.


Визирнувши з вікна, я побачила вдалині білу хмару, яка опустилася на парк і сяяла ніжною білизною на коричневому тлі «голих» дерев. Хотілося розглянути це чудо ближче. Через десять хвилин я була вже на місці і насолоджувалася ніжним кипінням запашних квітів. Тонкий аромат меду огортав дерево і притягував цілий рій бджіл.

Сонячні відблиски грали на атласі квітів. Гра світла і тіні в запашних гронах, політ білих пелюсток, зірваних вітром, притягували і дарували ніжний весняний настрій.

Перехожі сповільнювали крок, милувалися цвітінням і ділилися замилуванням вбранням чарівного дерева. Всім хотілося підійти ближче і вдихнути медові пахощі.

Навколо зеленів килим молодої трави. Тіні дерев плели на ньому вигадливий візерунок. На клумбах помаранчевим сонечком цвіла нев'януча календула, що успішно перезимувала.

Червоними вогниками загорілися на гілках чагарнику витончені квіти декоративної айви. На деревах ще немає листя, а ніжні весняні квіти, ці перші вісники весни, — відрада погляду і серцю після холодної зими.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...