• Дводенне слоненя показали в берлінському зоопарку

  • Геннадій Годун | Велика Епоха
    Понеділок, 14 травня 2012 року
У берлінському зоопарку Фрідріхсфельде (берлінському тирпарку) поповнення. У азіатської слонихи на ім’я Нова 8-го травня з'явилося на світ слоненя, повідомляється на сайті зоопарку.

Уже через два дні, 10-го травня, малюка змогли побачити відвідувачі зоопарку. Кумедне слоненя відразу ж стало улюбленцем публіки і новою «зіркою» берлінського тирпарку. За словами директора зоопарку Бернхарда Блазкевича, 18-річна слониха-мама та її малюк почуваються добре, а слоненя відразу ж після появи на світ спробувало встати на ноги, розповідається в новинах тирпарку. Слоненя поки ще дуже мале і рухи даються йому важко. Його ноги постійно роз'їжджаються, і без допомоги мами-слонихи, що раз у раз запобігає падінню малюка, поки важко обійтися, хоча «малюк» дуже намагається втриматися на ногах.

Важить слоненя за мірками тварин-велетнів поки скромно — всього 102 кг при зрості в холці 91 см. Ім'я йому ще не встигли вигадати, але збираються зробити це в найближчі дні. А поки співробітники зоопарку, що ласкаво називають малюка Бичком, збирають пропозиції відвідувачів на сторінці берлінського тирпарку в соцмережі Facebook.

Слониха Нова прибула в берлінський зоопарк Фрідріхсфельде з Індонезії. Вона з'явилася на світ в сафарі-парку міста Богор, відомого неперевершеним за красою зоосадом. У слонихи це третє дитинча, одне з яких, на ім’я Горацій, з'явилося на світ у 2005 році і зараз живе в зоопарку міста Ростов-на-Дону.


Зоопарк Фрідріхсфельде (або берлінський тирпарк — Berliner Tierpark Фрідріхсфельде) розташований у Берліні на колишніх землях палацу Фрідріхсфельде, який був побудований у 1719 році для Бранденбурзького маркграфа Альбрехта. Зоопарк площею 160 гектарів є найбільшим у Європі, де в останні роки оселилося більше 10 000 тварин. Тирпарк був заснований на території Східного Берліна в 1955 році, оскільки старий берлінський зоопарк опинився в Західному Берліні.

Серед визначних пам'яток зоопарку — зграя пеліканів, яка розташовується на галявинах навколо всього палацу Фрідріхсфельде. В експозиції «Вольєр з ведмедем» публіка може познайомитися з європейським бурим ведмедем. Є тут і білі ведмеді, які плавають у водоймі об'ємом 2000 кубометрів і граються у водоспаді, який не замерзає навіть взимку. Крім того, берлінський тирпарк — це один з небагатьох зоопарків в Західній Європі, де містяться вівцебики. Ще однією визначною пам'яткою тирпарку є численні скульптури тварин, що прикрашають його територію.

В останні роки зоопарк успішно здійснює програму розмноження слонів, яким як виду загрожує вимирання через знищення людиною природного середовища проживання (вирубання лісів) і браконьєрського видобутку слонячого бивня.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...