• Малятко-бегемот народилося в Берлінському зоопарку

  • Геннадій Годун | Велика Епоха
    Середа, 16 листопада 2011 року
Співробітники Берлінського зоопарку 1 листопада вперше показали відвідувачам новонароджене малятко-бегемот, яке з'явилася на світ 23 жовтня, пише zoo-berlin.de.

Бегемоти — одні з найулюбленіших тварин для відвідувачів зоопарків. Однак можливість побачити зовсім юних особин випадає не дуже часто. Співробітники Берлінського зоопарку вирішили виправити таку ситуацію і створили, мабуть, найкрасивіше і найзатишніше житло для бегемотів серед зоологічних садів світу. Їхні зусилля не пішли дарма, і в кінці жовтня у 11-річної самки бегемота на ім'я Ніколь з’явилося на світ уже третє маля.

Цілий тиждень новонароджений бегемотик жіночої статі підростав у закритому вольєрі далеко від сторонньої уваги, і коли вона зміцніла, мама представила малюка свого сімейства — татові Едду, дворічній Нелі і бегемотисі Кеті з її дітьми Вітою і Лоттою. У такій великій групі маляткові буде з ким пограти і в кого повчитися корисним мудрощам дорослого життя. Поки ж юне створіння ще дуже соромливе і не звертає уваги на відвідувачів.

Бегемотиха Ніколь ні на мить не відпускає дитину від себе і з ніжністю піклується про неї. Разом вони ходять на прогулянку, грають і відпочивають. А в басейні Ніколь вчить її життєво важливому вмінню плавати і пересуватися по дну водойми. Адже бегемоти більшу частину часу проводять у воді, що захищає їхню шкіру від швидкого пересихання. Недарма їх називають «водяними кіньми» (гіпопотамами).


Ім'я у новонародженого бегемота поки немає, проте серед співробітників зоопарку вже оголошено конкурс на краще ім'я для крихти-гіпопотама.

Зоологи Берлінського зоопарку вважають, що малятко-бегемотик дуже скоро стане місцевою «зіркою» і загальною улюбленицею не тільки персоналу, але і численних відвідувачів.

Відео. Малятко-бегемот в Берлінському зоопарку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...