Збірна України не змогла розпечатати ворота Молдавії

Українська команда у відбірковому матчі до ЧС-2014 в Кишиневі не змогла обіграти Молдову - 0:0.

Підопічні Андрія Баля на протязі всього матчу мали ігрову і територіальну перевагу над суперником, але на жаль так і не змогли реалізувати її в забиті м'ячі.

Найяскравіший епізод у першому таймі трапився на 35-й хвилині зустрічі, Руслан Ротань зробив відмінний навіс на Романа Зозулю, але удар головою українського форварда прийняла на себе штанга.

У другому таймі французький арбітр Тюрпен відмінив гол Ярмоленка, а на 63-й хвилині Тарас Михалик з кількох метрів якимось дивом не влучив у ворота.

Під завісу зустрічі українська команда провела серію замін спрямованих на посилення в атаці, випустивши на поле Селезньова, Мілевського і Девича, які явно додали гостроти своїми діями.

Під час останнього штурму, удар з-за меж штрафного капітана української команди Анатолія Тимощука, молдовани перевели на кутовий.

На останніх хвилинах господарі ледь не створили сенсацію. Андрій П'ятов неймовірним сейвом врятував українську збірну від поразки, потягнувши дальній удар Овсяннікова.

Молдова - УКРАЇНА - 0:0

Молдова: Намашко, Оніка, Головатенко, Раку (Пащенко, 61), С.Ковальчук, Єпуряну (Дорош, 84), Гацкан, Пікущак (Овсянников, 79), Булгару, Дідів, Суворов

Україна: П'ятов, Михалик, Бутко, Селін (Селезньов, 60), Хачеріді, Тимощук, Ротань (Девіч, 79), Гармаш, Зозуля, Ярмоленко (Мілевський, 74), Гусєв

Попереджені: Оніка - Ротань, Хачеріді #img_gallery#