Мілан подолав Зеніт у запеклому поєдинку

У матчі другого туру Ліги Чемпіонів Мілан у запеклому поєдинку здобуває важку перемогу над Зенітом.

Обидва клуби сьогодні переживають далеко не кращі часи. У міланців не ладиться гра в своєму чемпіонаті, звідси і місце внизу турнірної таблиці. Зеніт, витративши 100 млн євро на придбання Халка і Вітселя, докладаючи до цього найвищі зарплати, тим самим сколихнув хвилю заздрощів всередині команди. Тому перемога в сьогоднішньому матчі для обох команд була необхідна не тільки з позиції турнірної таблиці, але й у першу чергу з психологічної точки зору.
Мілан подолав Зеніт у запеклому поєдинку. Фото: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/Getty Images

Сам поєдинок розпочався безперервними атаками Мілана, що змусило господарів притиснутися до власних воріт. У гостей надмірно активним був Емануельсон, який на 13 хвилині заробив штрафний удар і, сам же виконавши його, за допомогою рикошету від стінки, відкрив рахунок у цьому поєдинку. Через 3 хвилини нападник гостей Ель Шаараві, обігравши кількох захисників, хльостким ударом вразив кут воріт Малафеєва. І це 0:2 на самому початку зустрічі!

Здавалося б, такий хід гри явно розчавить психологічно пітерців, однак господарям все ж вдалося прийти в себе і по-справжньому створювати небезпеки біля воріт Мілана.

Більше того, Зеніт і зовсім перехопив всю ініціативу. На 33 хвилині зоряний новачок господарів Халк потужно пробиває у верхній кут — Абьятті не без зусиль переводить м'яч на кутовий. Навіс з кутового, і Широков головою, здавалося б, вражає ворота, проте воротар у стрибку зупиняє м'яч прямо на лінії воріт.

Проходить ще 6 хвилин — гарматний удар зі штрафного від Халка, і Абьятті знову насилу відбиває м'яч. І все ж Зеніт дотиснув на останніх секундах першого тайму — Халк, отримавши пас від Широкова, на швидкості увірвався в штрафну, вразивши дальній кут воріт гостей. Як говориться, «гол у роздягальню».

Відразу ж після перерви на 49 хвилині Зеніт зрівнює рахунок з подачі кутового — це все той же Широков, скориставшись помилкою Абьятті, переправляє м'яч у сітку. Рахунок 2:2, трибуни тріумфують, а Зеніт трохи заспокоюється і на 53 хвилині дає головою пробити по воротах Боатенгу — на щастя для пітерців, м'яч пройшов поруч зі штангою.

Незважаючи на повну перевагу Зеніту на полі, наступного небезпечного моменту вболівальникам довелося чекати більше 20 хвилин, і то від гостей. На фланговий простріл від Монтоліво побіг Пацині, однак по м'ячу не влучив, а круглий рикошетом від Губочана перетворився у взяття воріт — 2:3 на користь Мілану на 75 хвилині!

У зеніту залишалося трохи більше 15 хвилин, щоб зрівняти рахунок, проте все, чого домоглися пітерці, — це небезпечний удар за межею штрафної від Анюкова, але Абьятті був готовий, продемонструвавши приголомшливий сейв.

Таким чином, Зеніт зазнає другої поразки поспіль, займаючи останній рядок у своїй групі. Мілану ж після важкої перемоги залишається з оптимізмом дивитися у майбутнє.

Зеніт 2:3 Мілан

Голи: Халк (45 +2), Широков (49) — Емануельсон (13), Ель Шаараві (16), Губочан (автогол, 76)

Зеніт: Малафеєв, Анюков, Ломбертс (Бухаров, 89), Крішито, Файзулін (Канунніков, 79), Губочан, Широков, Вітсель, Халк, Бистров (Зирянов, 72), Кержаков

Мілан: Абьятті, Абате, Бонера, Антоніні, Сапата, Монтоліво, Емануельсон (Ночеріно, 64), де Йонг, Боатенг (Йепес, 80), Ель Шаараві, Кркіч (Пацині, 52)