Збірна Словаччини програла Парагваю. Фотоогляд

У матчі групового турніру ЧС-2010 збірна Парагваю обіграла команду Словаччини з рахунком 2:0 (1:0).

Рахунок відкрив Енріке Вера на 27-й хвилині. Парагвайці скористалися помилкою словацьких захисників і провели швидку комбінацію, в результаті якої Вера опинився один на один з голкіпером суперника і точно пробив у кут.

Другий гол записав на свій рахунок Крістіан Ріверос. На 86-й хвилині він підібрав м'яч після розіграшу стандарту на лінії штрафного майданчика і пробив у дальній кут воріт. Голкіпер Словаччини Ян Муха на удар зреагував, але дотягнутися до м'яча не зміг.

Команда Парагваю володіла ініціативою протягом всього матчу. Перший удар у площину воріт Хусто Вільяра словакам вдалося завдати тільки на 92-й хвилині.

Здобувши перемогу над Словаччиною, південноамериканці набрали чотири очки і вийшли в лідери групи F. Словаки, у яких в активі одне очко, замикають турнірну таблицю. У другому матчі дня зустрічаються дві інші збірні з квартету F - Італія та Нова Зеландія.