Україна вийшла у фінал Кубка Кіпру

Збірна України вийшла у фінал Кубка Кіпру, обігравши в півфіналі турніру по пенальті збірну Румунії - 2:2 (по пенальті 4:2).

Рахунок в матчі на 23-й хвилині зустрічі ударом зі штрафного відкрив Ярослав Ракицький. Через буквально десять хвилин Артем Мілевський подвоїв перевагу збірної України. Відігралися румуни завдяки дублю Дана Алекса (34-та і 44-та хвилини матчу).

Вирішальними в серії післяматчевих пенальті стали «промахи» Яніса ЗІКу і Пола Паппа. В обох випадках відмінно в рамці воріт зіграв Олександр Шовковський. Переможний же пенальті за збірну України забив Руслан Ротань.

У фіналі Кубка Кіпру, який відбудеться завтра, 9 лютого, збірна України зіграє з командою Швеції, яка вийшла у фінал турніру завдяки перемозі в півфіналі над збірною Кіпру (2:0).

Кіпр. Турнір чотирьох збірних. 1 / 2 фіналу. Румунія-Україна-2:2 (2:2). За пенальті - 4:2.

Голи: Алекса, 34, 44 - Ракицький, 23, Мілевський, 32.

Румунія: Пантілімон, Мафтеі, Папп, Гардош, Рац, Алекса, Мурешан, (Апостол, 79), Роман (Іліє, 58), Дяк, Букур (ЗІКу, 57), Сбурля (Ганя, 68).

Україна: П'ятов (Шовковський, 90), Гусєв, Чигринський, Ракицький, Федорів, Тимощук, Степаненко (Ротань, 62), Алієв, (Кравець, 68), Коноплянка (Ярмоленко, 62), Мілевський, Девіч (Морозюк, 46).

За матеріалами:  livesport