Перша перемога 'Шахтаря' в Еміратах

Донецький "Шахтар", що продовжує підготовку до другої частини сезону в ОАЕ, в неділю здобув першу перемогу.

Підопічні Мірчі Луческу обіграли молодіжну збірну Данії - 3:2. Примітно, що два м'ячі записали на свій рахунок захисники - Разван Рац, який реалізував пенальті, і Ярослав Ракицький, який відзначився незадовго до перерви.

Шахтар - Данія U-21 3:2

Голи: Рац, 32 (пен.), Ракицький, 42, Тейшейра, 70 - Аггер, 34, Йенсен, 61 (пен.)

Шахтар 1-й тайм: Худжамов, Кривцов, Чигринський, Ракицький, Рац, Гай, Бруно, Коста, Мхітарян, Вілліан, Морено

Шахтар 2-й тайм: П'ятов, Віценець, Степаненко, Срна, Шевчук, Чижов, Жадсон, Тейшейра, Коста, Іщенко, Морено (Адріано, 60)

Данія U-21 1-й тайм: Лесслі, Васс, Святченко, Вьеланд, Юлегард, Польсен, Ларсен, Йенсен, Крістофферсен, Андерсен, Аггер

Данія U-21 2-й тайм: Фаст, Юлегард (М. Нільсен, 84), Аггер (Хамалайнен, 65), Албаков, Дальсгаард, Васс, Святченко, Крістіансен, Крістофферсен (Хеленіус, 65), Вьеланд (Л. Нільсен, 74), Йенсен.

За матеріалами: terrikon