'Динамо' зіграло в бойову нічию з найтитулованішою командою Ізраїлю

25 січня київське "Динамо" провело другий товариський матч на підготовчому зборі в Ізраїлі. Віце-чемпіони України зіграли в результативну нічию з віце-чемпіонами Ізраїлю "Маккабі" (Хайфа).

Вже на восьмій хвилині динамівці зусиллями Андрія Ярмоленка вели з рахунком 2:0. На 7-й хвилині Єременко довгим пасом з глибини поля вивів Ярмоленка на ударну позицію. Той вже готувався розстріляти ворота "Маккабі", але за нього це зробив захисник господарів. По стадіону, однак, назвали автором гола динамівця.

А через хвилину м'яч залетів у сітку безпосередньо після удару Ярмоленка. Після серії відскоків і силової боротьби за м'яч Ярмоленко опинився один на один з воротарем і не залишив тому шансів.

На 31-й хвилині Двалішвілі скоротив відставання до мінімуму. Томер Хемед метрів з 18-ти завдав сильного низового удар - Шовковський в кидку парирував м'яч, але проти добивання Двалішвілі був безсилим.

У перерві Юрій Сьомін випустив на поле 10 нових гравців, в той час як тренер "Маккабі" зробив лише шість замін. Ігрова ж перевага перейшла на бік ізраїльтян, яким на 76-й хвилині вдалося забити другий гол у ворота "Динамо". Гармаш у простій ситуації втратив м'яч метрах в 20-ти від воріт суперника. Пішла серія коротких передач, і м'яч потрапив до Зехаві. Той миттєво пробив в дальній кут - Коваль попри відчайдушний стрибок не дістав м'яч.

Окрилені успіхом господарі побігли забивати третій гол, але кияни грамотно діяли в обороні, не дозволивши супернику здобути перемогу.

Товариський матч

Ейлат

"Динамо" (Київ, Україна) - "Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) - 2:2

Динамо (перший тайм): Шовковський (к) - Даніло, Михалик, Юссуф, Попов, Вукоєвич, Єременко, Нінкович, Ярмоленко, Шевченко, Мілевський

Динамо (другий тайм): Коваль - Бетао, Хачеріді, Несмачний (к), Маграо, Гармаш, Гіоане, Гусєв, Зозуля, Кравець, Андре

Маккабі (стартовий склад): Давидович - Осман, Пілявський, Мшумар, Затков, Яхая, Бокколі, Веред, Двалішвілі, Азулай, Хемед

1:0 Андрій Ярмоленко, 7
2:0 Андрій Ярмоленко, 8
2:1 Владімер Двалішвілі, 31
2:2 Александер Зехаві, 76

За матеріалами: prosport