«МЮ» обіграв «Челсі»

«Манчестер Юнайтед» на «Олд Траффорд» у центральному матчі 36-го туру чемпіонату Англії обіграв лондонський «Челсі» (2:1).

Рахунок в матчі був відкритий вже на 1-ій хвилині зустрічі. Пак Чжи-Сун видав шикарну передачу на Хав'єра Ернандеса, який без проблем реалізував свій вихід один на один.

На 23-й хвилині зустрічі «манкуніанці» подвоїли свою перевагу. Ворота Петра Чеха після розіграшу кутового головою вразив Неманья Відіч.

Гол престижу «сині» забили на 68-й хвилині матчу. Сантос Рамірес отримав м'яч на правому фланзі атаки, виконав навіс у штрафний майданчик «МЮ», удар головою у Браніслава Івановича толком не вийшов, м'яч у сітку воріт Едвіна ван дер Сара ногою підправив Френк Лемпард.

За два тури до закінчення чемпіонату Англії «МЮ» випереджає «Челсі» в турнірній таблиці на шість очок. «Манкуніанці» без п'яти хвилин чемпіони.