Роналду подарував Реалу перемогу в Кубку Іспанії

Мадридський «Реал», обігравши в фіналі «Барселону» (1:0), в 18-й раз у своїй історії став володарем Кубка Іспанії.

Друга серія Ель Класіко знову в основний час закінчилася внічию. У минулі вихідні команди розписали мирову в Прімері (1:1). Нічийний результат після закінчення 90 хвилин гри був зафіксований і у фіналі Copa del Rey, а переможець турніру визначився тільки у додатковий час.

У першому таймі "Реал" зумів повністю убезпечити свої ворота від атак Мессі і компанії і виглядав краще за свого суперника. Королівський клуб міг піти на перерву, ведучи в рахунку, однак після хорошої передачі Езіла з правого флангу Пепе пробив у штангу.

Друга 45-хвилинка вже пройшла з перевагою каталонської команди. На 69-й хвилині Педро навіть забив після відмінного пасу Ліонеля, проте арбітр побачив невеликий офсайд з боку першого.

У додатковий час все вирішив один точний удар Кріштіану Роналду, який прекрасним ударом головою переграв Пінто . 1:0 - і "Реал" вперше в 1993 року виграє кубок країни.