Рома у гостях обіграла Мілан

У центральному матчі 17-го туру чемпіонату Італії "Мілан" вдома поступився "Ромі" - 0:1.

Майбутній суперник "Шахтаря" по 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів, "Рома", завдав "Мілану" третьої поразки в сезоні.

"Мілан" програв вже в друге принциповому супротивнику на своєму полі: раніше поразки "червоно-чорним" на "Сан-Сіро" завдав "Ювентус", який переміг "Мілан" на його полі 2:1.

У першому таймі господарі виглядали краще, але втілити в голи свою перевагу не зуміли. Після перерви підопічні Клаудіо Раньєрі, що грали без своїх лідерів, Тотті і Вучініча, перехопили ініціативу. І, що найголовніше, зуміли розпечатати ворота Абб'яті. Менез виконав простріл, і Боррьєлло в боротьбі із захисниками відправив м'яч у сітку. Відігратися "Мілан" не зумів, хоча часу залишалося достатньо.