«Арсенал» розгромив «Шахтар» 5:1

Донецький «Шахтар» зазнав нищівної поразки на стадіоні «Емірейтс» у Лондоні від місцевого «Арсеналу» у третьому турі Ліги Чемпіонів з рахунком 1:5.

Після двох забитих м'ячів у першому таймі «Арсенал» не зупинився і в другій половині, що вилилося у ще три забиті м'ячі. Відзначилися Фабрегас з пенальті, Уїлшир і Шамах.

До честі гостей, «Шахтар» один м'яч відквитав. На 83 хвилині колишній гравець «Арсеналу» Едуардо да Сілва забив гол своїй колишній команді, встановивши остаточний рахунок.

Наступний матч «Шахтар» зіграє через два тижні на «Донбас Арені» проти «Арсеналу».

Після трьох турів у групі Н «Арсенал» має 9 очок, «Шахтар» - 6, «Брага» - 3, «Партизан» - 0. З групи виходять дві кращі команди.

Ліга чемпіонів, 3-й тур

Група «Н»

«Арсенал» - «Шахтар» - 5:1

«Арсенал»: Фабіанскі, Фабрегас (Денілсон, 64), Росіцкі, Насрі (Аршавін, 72), Сонг, Скіллачі, Уїлшир, Джуру, Кліши, Ебуе, Шамах (Уолкотт, 72).

«Шахтар»: Пятов, Хюбшман, Кучер, Луіс Адріано (Едуардо, 64), Вілліан (Дуглас Коста, 46), Гай (Жадсон, 68), Мхітарян, Рац, Тешейра, Срна, Ракицький.

Голи: Сонг (19), Насрі (42), Фабрегас (60, з пенальті), Уїлшир (66), Шамах (69) - Едуардо (82).

За матеріалами: glavcom