Німеччина виграла бронзові медалі чемпіонату світу. Фотоогляд

Збірна Німеччини виграла бронзові медалі чемпіонату світу-2010, здолавши у матчі за третє місце збірну Уругваю з рахунком 3:2.

Це був дуже цікавий матч титулованих суперників. Німці - триразові чемпіони світу, чотириразові срібні призери і дворазові бронзови призери проти дворазових чемпіонів світу уругвайців.

Команди почали без розвідки і вже на 19-й хвилині німці відкрили рахунок. Після удару Швайнштайгера Муслера відбив м'яч перед собою і Томас Мюллер відправив сферу у сітку. Однак вже через 9 хвилин рахунок був рівним. В центрі поля Дієго Перес в класному підкаті відібрав м'яч у Швайнштайгера і віддав пас на Суареса. В свою чергу Луїс прекрасною передачею вивів Кавані сам на сам з голкіпером і той відправив м'яч у дальній кут.

На 42-й хвилині вже Суарес вискочив на побачення з Буттом, але нападник не влучив у ворота.

На початку другого тайму Уругвай вийшов вперед. Аревало точно навісив на лінію карного майданчика на Форлана і Дієго красивим ударом з відскоком від газону відправив м'яч у ворота. Однак і цього разу програшна сторона відігралась дуже швидко. Боатенг з правого фланга вирізав м'яч на дальню стійку і Марсель Янсен, вигравши другий поверх, поцілив у ворота.

На 63-й хвилині черговий шанс не реалізував Луїс Суарес. Нападник на швидкості промчав по правому флангу і вистрілив у ближній кут. Однак Ханс-Йорг Бутт в прекрасному стрибку відбив удар. Через дві хвилини Форлан вискочив сам на сам з Буттом, але й цього разу голкіпер "Баварії" вийшов переможцем дуелі.

А на 82-й хвилині німці вдруге за матч вийшли вперед. Озіл виконав подачу з кутового з правого флангу, м'яч заметушився по воротарському майданчику і найспритнішим виявився Самі Хедіра. З близької дистанції йому вдалося головою переправити м'яч у сітку.

А на останній хвилині матчу уругвайці заробили дуже небезпечний штрафний удар біля воріт суперника. Дієго Форлан вистрілив з 20-ти метрів і м'яч ледве не зламав поперечину.

Збірна Німеччини стала триразовим бронзовим призером чемпіонатів світу, а Уругвай вдруге в історії посів четверте місце (вперше у 1970 році).

11 липня футбольний світ отримає нового чемпіона. Фінал Мундіалю-2010 між збірними Іспанії і Нідерландів розпочнеться о 21:30 за київським часом.