Збірна Голландії вийшла у фінал чемпіонату світу. Фотоогляд

На чемпіонаті світу в ПАР визначився перший фіналіст. Команда Голландії зломила опір Уругваю - 3:2 і тепер вперше за 32 роки зіграє у головному матчі мундіалю.

По ходу матчу голландці прогнозовано мали перевагу, ось тільки скористалися вони їм далеко не відразу. У першому таймі команди забили по одному розкішному голу. На 18-й хвилині ван Бронкхорст дальнім ударом відкрив рахунок в матчі, а на 41-й Форлан його зрівняв.

Після перерви Голландія виглядала гостріше. Забивши на протязі трьох хвилин два голи зусиллями своїх лідерів Снейдера та Роббена, «помаранчеві» впевнено контролювали хід зустрічі. Але кінцівка матчу все одно вийшла валідольною для вболівальників збірної Голландії. На 92-й хвилині Перейра скоротив рахунок до мінімуму, і в час, що залишився голландцям довелося сильно попотіти, щоб не пропустити третій гол.

Але в підсумку для європейської збірної все закінчилося благополучно. Голландія вийшла у фінал і тепер чекає суперника, який визначиться в матчі збірних Іспанії та Німеччини. Уругвай чекає матч за третє місце.

Чемпіонат світу-2010, плей-офф, 1 / 2 фіналу

Уругвай - Голландія - 2:3 (1:1)

Голи: 0:1 - ван Бронкхорст (18), 1:1 - Форлан (41), 1:2 - Снейдер (70), 1:3 - Роббен (73), 2:3 - Перейра (2:3).

Уругвай: Муслера, М. Перейра, Годін, Вікторина, М. Касерес, Гаргано, Аревало, Перес, А. Перейра (Абреу, 78), Кавані, Форлан (Фернандес, 79).

Голландія: Стекеленбург, Буларуз, Хейтінга, Матайсен, ван Бронкхорст, ван Боммель, де Зеув (ван дер Варт, 46), Снейдер, Роббен (Еліа, 90), Кюйт, ван Персі.

Попередження: М. Перейра (21), Снейдер (29), М. Касерес (30), Буларуз (78).

За матеріалами: ukrhome

Уругвай - Голландія Фото:Lars Baron, Richard Heathcote /Getty Images Sport