ЧС-2010. Німеччина розгромила Англію і вийшла у чвертьфінал. Фотоогляд

У третьому матчі 1/8 фіналу на чемпіонаті світу в ПАР збірна Німеччини на подив легко обіграла команду Англії - 4:1 і вийшла в наступну стадію турніру.

Бундестім переміг за рахунок невпевненої гри підопічних Фабіо Капелло в обороні. Вже до 32-й хвилині нерозлучна парочка Клозе - Подольські організувала два голи у ворота англійців. Спочатку Міро в боротьбі "продавив" центрального захисника Апсона і точним ударом відкрив рахунок у матчі. А через 12 хвилин вже Польді отримав кинджальний пас, що розкрив оборону Англії і, пробивши з гострого кута, вдруге змусив Джеймса діставати м’яч з сітки.

Після цього англійці стрепенулися, пішли вперед і через п'ять хвилин забили гол зусиллями Апсона, який відгукнувся на навіс і головою переправив м'яч у ворота. Ну а через хвилину стався ключовий момент у матчі. Лемпард відмінним ударом перекинув м’яч у поперечину воріт німців і той абсолютно чітко опустився за лінією воріт. Але уругвайський арбітр Хорхе Ларріонда з одних лише йому відомих причин цей гол не зарахував.

Відразу після перерви трохи краще виглядали підопічні Капелло. Відмінний момент упустив Лемпард, який зі штрафного знову зарядив у поперечину. І коли вже здавалося, що англійці близькі до того, щоб зрівняти рахунок, німці з різницею в три хвилини двічі зловили їх на контратаках. Обидва м’ячі забив Мюллер, якому по черзі асистували Швайнштайгер і Озіл.

Після того, як рахунок став 4:1 гра, за великим рахунком, завершилася.

Чемпіонат світу-2010, плей-офф, 1/8 фіналу

Німеччина - Англія - 4:1 (2:1)

Голи: 1:0 - Клозе (20), 2:0 - Подольскі (32), 2:1 - Апсон (37), 3:1 - Мюллер (67), 4:1 - Мюллер (70).

Німеччина: Нойер, Лам, Фрідріх, Мертезакер, Дж. Боатенг, Швайнштайгер, Хедіра, Озіл (Кісслінг, 83), Мюллер (Троховські, 72), Подольскі, Клозе (Гомес, 72).

Англія: Джеймс, Джонсон (Райт-Філліпс, 87), Апсон, Террі, Е. Коул, Лемпард, Беррі, Мілнер (Дж.Коул, 64), Джеррард, Дефо (Хескі, 71), Руні.

Попередження: Фрідріх (47), Джонсон (81).

За матеріалами: turnir

Німеччина - Англія Фото: Michael Regan, Clive Mason, Cameron Spencer /Getty Images Sport