Уругвай став першим чвертьфіналістом ЧС. Фотоогляд

Південноамериканці не без зусиль обіграли збірну Кореї - 2:1.

Уругвайці забили швидкий м'яч, але ледве почався другий тайм, як збірна Кореї заволоділа ініціативою, і хоча дійсно небезпечних моментів було зовсім небагато, відчуття, що Пак Чжі Сун і його команда доб'ються успіху, не покидало. Так у підсумку і сталося: Лі Чун Юн виграв повітря у боротьбі з голкіпером - 1:1.

Але уругвайці не стали ризикувати і доводити справу до додаткового часу. Гол-красень Суареса, забитий на 81-й хвилині, вивів збірну Уругваю в 1 / 4 фіналу чемпіонату світу.