Італія спіткнулася на Новій Зеландії. Фотоогляд

Чинний чемпіон світу з футболу збірна Італії на першості планети в ПАР зіграла внічию з командою Нової Зеландії. Матч завершився з рахунком 1:1. На сьомій хвилині м'яч у ворота італійської команди забив Шейн Смелц, а на 29-й хвилині форвард збірної Італії Вінченцо Яквінта реалізував пенальті.

У другому таймі італійці, які вважалися фаворитами матчу, провели ряд атак, проте небезпечних ситуацій біля воріт збірної Нової Зеландії створили небагато. У кінцівці матчу новозеландці могли вирвати перемогу, але з вигідної позиції Кріс Вуд не потрапив в створ воріт.

Таким чином, Парагвай, який раніше обіграв Словаччину (2:0), з чотирма очками зберіг лідерство в групі F. На рахунку італійців і новозеландців по два очки, у словаків - одне очко. В останньому турі Італія зіграє зі Словаччиною, а Парагвай - з Новою Зеландією.