Скандальна збірна Франції вилетіла з чемпіонату світу в ПАР . Фотоогляд

Збірна Франції програла свій третій матч на чемпіонаті світу з футболу господарям турніру - збірній ПАР. Матч закінчився з рахунком 1:2. Після трьох матчів Франція набрала всього лише одне очко і зайняла останнє місце в групі "А".

Збірна ПАР змогла відкрити рахунок вже на 20 хвилині матчу. Це зробив Бонгані Кхумала після навісу з кутового. А на 25 хвилині трапився, можливо, центральний епізод зустрічі: арбітр вилучив французького гравця Йоанна Гуркюффа за удар ліктем в обличчя Макбета Сібайї.

Другий гол ПАР забила на 37 хвилині: Катлего Мфела залишився один у штрафному майданчику Франції і буквально вніс м'яч у ворота. Флоран Малуда, який вийшов на заміну, відіграв один м'яч. Він потрапив у порожні ворота після передачі Франка Рібері.

В 1 / 8 фіналу з групи "А" вийшли Уругвай і Мексика. У матчі третього туру Уругвай виявився сильнішим за Мексику (1:0) і посів перше місце в групі. Мексиканці залишилися на другому рядку з чотирма очками. Стільки ж набрала і збірна ПАР, але вона зайняла третє місце через гіршу різницю забитих та пропущених м'ячів.

22 червня на ЧС в ПАР відбудуться ще два матчі: Нігерія зіграє з Південною Кореєю, а Аргентина - з Грецією.