Німеччина розгромила Аргентину з рахунком 4:0. Фотоогляд

Збірна Німеччини розгромила Аргентину у 1/4 фіналу чемпіонату світу. Гра завершилась з рахунком 4:0.

Збірна Німеччини розгромила Аргентину у 1/4 фіналу чемпіонату світу. Гра завершилась з рахунком 4:0. У складі німців забивали Томас Мюллер, Мірослав Клозе (двічі) і Арне Фрідріх.

Німці відкрили рахунок на 3-й хвилині. Швайнштайгер виконав подачу зі стандарту, а Мюллер, зігравши на випередженні, головою переправив м'яч у сітку. Томас забив свій четвертий гол на турнірі.

На 24-й хвилині швидку контратаку Бундестіма ударом з 14-ти метрів завершав Клозе. М'яч після його удару пролетів над поперечиною.

Аргентинці відповіли гольовим моментом на 36-й хвилині. Мессі пробив зі стандарту, направивши м'яч у стінку. Аргентинці потім продовжили свою атаку і навіть забили гол, який не був зарахований через офсайд відразу у чотирьох футболістів у білих футболках.

У середині другого тайму Бундестім відправив хлопців Марадони у нокаут. На 68-й хвилині Подольскі, отримавши передачу від Мюллера, з лівого флангу, увійшов у карний майданчик і викотив сферу на Клозе, який буквально вніс м'яч у ворота.

А на 74-й хвилині блискучий прохід Швайнштайгера точним ударом з лінії карного майданчика завершив Арне Фрідріх.

Жирну крапку поставив на 89-й хвилині Клозе. Озіл класно подав зліва і Клозе сходу в дотик відправив м'яч у сітку. Мірослав забив 14-й гол на Мундіалях.