Голландія відправляє Бразилію додому. Фотоогляд

У надцікавому поєдинку 1 / 4 фіналу чемпіонату світу збірна Голландії виграла у Бразилії 2:1 і першою пробилася до півфіналу.

Цей спектакль подарували вболівальникам обидві команди, інтрига померла тільки після фінального свистка арбітра матчу.

Прекрасний перший тайм у виконанні Бразилії і ніякий футбол команди Дунги після перерви. І в який футбол сьогодні грав Феліпе Мело? Два голи він привіз у свої ворота, ну а червона ... Навіщо?

Два стандарти - і два голи. Це Голландія. Команда ван Марвеейка нічого особливого в грі не показала, тільки в потрібний момент додала і скориставшись розслабленністю суперника вирішила результат поєдинку. В обох моментах спрацював геній Уеслі Снейдер. Гравець "Інтера" подарував одну з головних несподіванок на турнірі, і головне, свято всій країні.