Іспанія вперше в історії вийшла у фінал чемпіонату світу. Фотоогляд

Тільки що завершився другий півфінальний матч чемпіонату світу. Збірна Іспанії в чудовому стилі обіграла команду Німеччини - 1:0.

По ходу поєдинку іспанці повністю контролювали хід подій, переграючи суперника в центрі поля. Гравці групи атаки чемпіонів Європи створили кілька небезпечних моментів, але їх підводила точність.

У свою чергу у німців мало що виходило в атаці. А єдиний по справжньому гольовий момент Бундестім упустив на 68-й хвилині, коли Кроос у дотик бив у ближній кут, але Касільяс виручив іспанців.

А буквально через п'ять хвилин "червона фурія" забила переможний гол. Захисник Карлес Пуйоль підключився під час навісу з кутового і головою вколотив м'яч у ворота збірної Німеччини.

До кінця матчу рахунок так і не змінився. Іспанія вперше в своїй історії вийшла в фінал чемпіонату світу, де зіграє з Голландією, а Німеччину чекає матч за третє місце з Уругваєм.