«Челсі» почав сезон з розгромної перемоги. Фотоогляд

Лондонський «Челсі» розгромив «Вест Бромвіч» (6:0) в матчі 1-го туру чемпіонату Англії.

Хет-трик у матчі зробив Дідьє Дрогба, дубль на свій рахунок записав Малуда, ще один гол забив Лемпард.

Рахунок в матчі був відкритий вже на 7-й хвилині зустрічі: Дрогба вдарив по воротах, воротар з ударом івуарійця не впорався, першими на добиванні виявилися гравці «Челсі», Малуда відправив м'яч у сітку воріт.

Під завісу першої половини матчу рахунок став 2:0. Дрогба забив ударом зі штрафного.

Після перерви «Челсі» збільшив відрив у рахунку: Малуда навісив з кутового, Алекс пробити голкіпера «Вест Бромвіч» не зміг, а от Дрогба спокійно відправив м'яч у сітку воріт.

На 63-й хвилині зустрічі рахунок став 4:0: Анелька знайшов у штрафному суперника ніким неприкритого Лемпарда, який без проблем відправив м'яч у ближній кут воріт.

Буквально через шість хвилин Дрогба записав на свій рахунок третій м'яч. Івуарієць зважився на дальній удар з-за меж штрафного, м'яч рикошетом від голови когось із захисників, дезорієнтував воротаря, влетів у ворота.

Ну а під саму завісу зустрічі рахунок став 6:0: Малуда оформив дубль.