Шахтар переміг Арсенал у Лізі чемпіонів

Донецький "Шахтар" здобув вольову перемогу над лондонським "Арсеналом" у четвертому турі групового турніру Ліги чемпіонів.

"Гірники" реабілітувалися за лондонську поразку 1:5, обігравши "канонірів" з рахунком 2:1.

Англійці відкрили рахунок на 10-й хвилині. Тео Уолкотт втік від захисників і пробив повз П'ятова у ворота.

Однак ще у першому таймі донеччани відповіли двома м'ячами. Спочатку після подачі Жадсона зі штрафного ворота ударом головою вразив Дмитро Чигринський. А на останній хвилині тайму після класної передачі Срни Едуардо ударом в дотик забив другий гол у ворота гостей.

У другому таймі донеччани володіли перевагою і не реалізувал кілька 100-відсоткових нагод. Щоправда, і англійці мали можливості, щоб поїхати з Донецька з одним очком.

Зазначимо, що після чотирьох турів "Арсенал" очолює групу Н, маючи в активі 9 очок. Стільки ж у "Шахтаря". "Спортинг Брага" має шість очок, а "Партизан" - 0.

Цікаво, що "Арсенал" програв четвертий з п'яти матчів на українській землі.