«Баварія» зіграла внічию з «Вольфсбургом»

У матчі 18-го туру Бундесліги мюнхенська «Баварія» на виїзді зіграла внічию з «Вольфсбургом» (1:1).

Мюнхенці відкрили рахунок на 9-й хвилині - після удару зі штрафного Томас Крафт приземлив м'яч на газон і виконав довгу передачу по правому флангу на Томаса Мюллера. Снаряд перелетів захисника господарів, зі штрафної площі вискочив Дієго Бенальо для того, щоб винести м'яч, але потрапив снарядом прямо в опорну ногу німецькому футболістові, після чого від ноги Томаса Мюллера м'яч полетів у порожні ворота - 0:1.

На 21-й хвилині був призначений пенальті у ворота «Вольфсбурга» за знесення Марселем Шафером Даніеля Праньїча. Проте потужно пробивши Філіп Лам влучив у штангу. На останній хвилині першого тайму одинадцятиметровий був призначений вже у ворота «Баварії» - за знесення Графіте. Сам Графіте пробив у лівий верхній кут - Крафт кінчиками рукавичок врятував свою команду.

Відігратися «вовки» зуміли лише на 86-й хвилині. На правому фланзі захисту «Баварії» Бастіан Швайнштайгер отримав м'яч, розвернувся до своїх воріт, прикрив снаряд корпусом, але потім втратив його, коли Марсель Шафер почав пресингувати. Капітан «Вольфсбурга» увійшов до штрафного майданчика, прострілив вздовж воріт - Саша Рітер у підкаті замкнув передачу - 1:1.