Манчестер перемагає Челсі в Лондоні

У центральному матчі 9 туру англійської прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед здобув вольову перемогу над лідером, лондонським Челсі.

«Битва титанів» у Лондоні завжди носить принциповий характер, тому сам матч обіцяв феєричну гру і достаток забитих голів, що врешті-решт і сталося. Обидва клуби підходили до матчу з різним психологічним станом: Челсі програв Шахтареві в Лізі Чемпіонів, а М.Ю. в цьому ж турнірі здобув вольову перемогу над Брагою.

Першими рахунок у поєдинку відкрили гості вже на 4 хвилині матчу: після передачі Руні в район штрафного майданчика Ван Персі потужним ударом пробив у штангу, від якої «круглий» рикошетом від захисника залетів у ворота.

Челсі не встигнув отямитися, як пропустив ще один швидкий гол на 12 хвилині, причому ідентичний першому. На цей раз Валенсія з правого флангу прострілив у центр штрафного, і все той же Ван Персі, вже без рикошету, спокійно розстріляв Чеха.

Однак знаючи особливості англійського чемпіонату, ще рано було поздоровляти Манчестер із перемогою, що й довели господарі. Заробивши штрафний на 44 хвилині, метрів за 20 від воріт, пробивати взявся Хуан Мата — і чітким ударом вразив кут воріт, де стояв голкіпер. 1:2, і команди пішли на перерву.

У другому таймі Челсі побіг зрівнювати рахунок і таки добився свого вже на 53 хвилині. Оскар навісив із лицьової лінії точно на голову Раміресу, який зробив рахунок 2:2.

Однак далі події почали розвиватися ще цікавіше. Тепер уже і головний арбітр матчу сказав своє вирішальне слово. Спочатку вигнав Івановича за фол останньої надії, а через пару хвилин відправив і Торреса з поля за симуляцію. А остаточно добив Челсі на 75 хвилині, зарахувавши гол із поза грою: м'яч у сітку після удару Ван Персі підправив Ернандес, який перебував за лінією офсайду.

У підсумку скандальна перемога в Лондоні виводить Манчестер на друге місце, Челсі же зберігає лідерство, при цьому вперше програючи в чемпіонаті.

Челсі — Манчестер Юнайтед — 2:3

Голи: Мата (44), Рамірес (53) — Давід Луїс (4, автогол), Ван Персі (12), Чічаріто (75)

Челсі: Чех, Іванович, Кехілл, Давид Луїс, Коул, Рамірес, Мікель, Азар (Старрідж, 81), Оскар (Аспілікуета, 65), Торрес, Мата (Бертранд, 71)

МЮ: Де Хеа, Фердінанд, Рафаель, Евра, Еванс, Валенсія, Клеверлі (Чічаріто, 64), Каррік, Янг, Ван Персі, Руні (Гігз, 73)