• Кличко заборонив ЗМІ знімати своє тренування

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 24 вересня 2013 року
Медіа-дні, проведені командою українського боксера Володимира Кличка в австрійському місті Гоїнгу, принесли репортерам, фотографам та телеоператорам суцільні розчарування: менеджер спортсмена Бернд Бенте суворо заборонив знімати тренування Кличка, пише Спорт-Експрес.

Про заборону було оголошено одразу після того, як Володимир кілька разів змахнув кулами в повітрі, проводячи «бій з тінню».

«Камери вниз! Припинити фото і відеозйомку! Відключити мобільні телефони! Вимкнути все!», ― пролунав наказ Бенте в тенісному залі готелю Stanglwirt.

Контроль за виконанням вказівки здійснював один з особистих охоронців боксера. Тут же знаходився і начальник берлінської охоронної служби зі своєю командою.

Повна заборона на будь-яку відеозйомку викликала обурення у представників ЗМІ, які приїхали з різних країн тільки лише для того, щоб познімати тренування українського чемпіона.

Як пояснив Бенте фотографам, про таку заборону вони домовились із табором Повєткіна, тому обговоренню це питання не підлягає.

Посилена охорона покинула зал після того, як Володимир і Бенкс провели чотири раунди спарингів. Після цього репортерам і фотографам було дозволено продовжити зйомку. Але це, як зазначає видання, «було вже не те, заради чого багато хто приїхав на тренування».

Нагадаємо, бій Володимира Кличка і Олександра Повєткіна відбудеться в Москві 5 жовтня.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...