Барселона на останніх секундах упустила перемогу в Парижі

У першому матчі ¼ фіналу Ліги чемпіонів на стадіоні Парк де Пренс Барселона зіграла внічию з французьким ПСЖ.

Із перших хвилин матчу парижани могли відкривати рахунок у матчі після удару Есекьєля Лавессі, але синьо-гранатових врятувала штанга.

На 26-й хвилині Златан Ібрагімович зважився на удар метрів із 15-ти — м’яч пройшов у метрі від штанги воріт Вальдеса.

Каталонці відповіли на 38-й хвилині точним ударом Мессі. Дані Алвес чудовим пасом зовнішньою стороною стопи знайшов аргентинського генія, що набігав у штрафний, і Ліонель точним ударом низом вразив дальній кут воріт ПСЖ — 0:1.

У другому таймі Барселоні довелося грати без свого головного голеодора Ліонеля Мессі. Аргентинець ще в першій половині зустрічі отримав ушкодження, після якого почав кульгати й останні хвилини тайму просто стояв біля кромки поля. Тіто Віланова вирішив не ризикувати здоров’ям Ліонеля і на другий тайм випустив на поле Сеска Фабрегаса.

Друга половина зустрічі була більш результативною на забиті м’ячі. За десять хвилин до закінчення основного часу Ібрагімович виявився найспритнішим за всіх у чужому штрафному на добиванні і проштовхнув м’яч у сітку. Однак на повторі було видно, що в момент удару швед перебував в офсайді, але судді цього не помітили.

Радіти забитому голу парижанам довелося недовго. Давид Вілья кинув у прорив Санчеса, якого збив з ніг Сірігу, що вийшов із воріт. Реалізував одинадцятиметровий вирок Хаві, майстерно розвівши м'яч і воротаря по різних кутах.

Господарям вдалося врятуватися від поразки на четвертій доданій хвилині завдяки голу півзахисника Блеза Матуїді.

Матч-відповідь відбудеться у столиці Каталонії на стадіоні Камп Ноу 10 квітня.

ПСЖ — Барселона 2:2

Голи: Мессі, 38, Хаві, 89 (пен.), — Ібрагімович, 80, Матуїді, 94

ПСЖ: Сірігу, Максвелл, Жалле, Алекс, Тьяго Сілва, Матуїді, Бекхем (Верратті, 70), Лукас Моура, Лавессі (Менез, 66), Пасторе (Гамейро, 76), Ібрагімович

Барселона: Вальдес, Альба, Маскерано (Бартрам, 84), Піке, Алвес, Бускетс, Іньєста, Хаві, Алексіс Санчес, Вілья (Тельйо, 81), Мессі (Фабрегас, 46)

Попередження: Матуіді, Бекхем, Ібрахімовіч, Сірігу — Піке, Альба, Маскерано #img_gallery#