Мессі виводить Барселону у чвертьфінал Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів іспанська Барселона розгромила на Камп Ноу італійський Мілан — 4:0.

Каталонцям вдалося здійснити майже неймовірне у матчі з Міланом і дати гідну відповідь усім критикам.

Барселона почала поєдинок настільки потужно, що Мілан просто розчинився на своїй половині поля, вибиваючи м’яч вперед в надії хоч на якусь контратаку.

Особливо слід відзначити в матчі просто нестримного Ліонеля Мессі, якого зупинити без порушень правил в цей вечір було практично неможливо.

Саме Ліонель вже на 5-й хвилині своїми діями вивів команду вперед, акуратно лівою ногою відправивши м’яч у верхній кут воріт Абб’яті.

Після забитого м’яча господарі не припиняли зменшувати обороти, не даючи россонері переводити дух.

На 39-й хвилині молодий Ньянг міг зняти всю інтригу в матчі, але його удар прийшовся в штангу.

Через хвилину каталонці відповіли забитим м’ячем. Іньєста віддав передачу на Мессі, і Ліонель з лінії штрафного пробив у ближній кут.

Барселона продовжувала пресенгувати Мілан по всьому полю, і третій м’яч був лише справою часу.

На 55-й хвилині Хаві виконав відмінну передачу на Вілью, який прийняв м’яч на правому фланзі і закрутив його з лівої ноги у дальній кут воріт Мілана.

Остаточний рахунок у матчі встановив Хорді Альба, завершивши атаку, розпочату Мессі вже в доданий час.

Барселона — Мілан — 4:0

Голи: Мессі (5), Мессі (40), Вілья (55), Альба (92)

Барселона: Вальдес, Альба, Піке, Алвеш, Маскерано (Пуйоль, 78), Іньєста, Хаві, Бускетс, Педро (Адріано, 84), Вілья (Алексіс, 75) Мессі

Мілан: Абб’яті, Абате, Мексес, Констант, Сапата, К. П. Боатенг, Монтоліво, Фламіні (Кркіч, 75), Амброзіні (Мунтарі, 60), Ель-Шаараві, Ніанг (Робіньо, 60)

Попередження: К. П. Боатенг (22), Педро (41), Фламіні (44), Мексес (54) #img_gallery#