Борусія залишила Шахтар за бортом Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів дортмундська Борусія на своєму полі рознесла донецький Шахтар — 3:0.

Борусія ще в першій половині зустрічі вирішила своє завдання з виходу в наступний раунд, забивши два сухі м’ячі.

На 31-й хвилині Сантана після подачі кутового виграв у Ракицького верхову боротьбу і головою відправив м’яч у сітку.

Другий м’яч господарі забили всього за пару хвилин — Роберт Левандовські прострілив із правого флангу на Гьотце, який, перебуваючи між двох захисників, спокійно відправив м’яча повз П’ятова.

А на 59-й хвилині німецька команда довела рахунок до розгромного. П’ятов не найкращим чином парирував м’яч, і Блащиковські першим підоспів на добиванні — 3:0.

Повністю заслужена перемога Борусії, яка цього вечора була на голову сильнішою за Гірників.

Жеребкування чвертьфінальних пар відбудеться 15 березня.

Борусія Д — Шахтар — 3:0

Голи: Сантана, 31, Гьотце, 37, Блащиковські, 59

Боруссія: Вайденфеллер, Шмельцер, Сантана, Суботич, Гюндоган (Шахін, 82) Піщек, С.Бендер (Кьоль, 46), Гьотце, Ройс, Левандовські, Блащиковські (Гросскройтц, 70)

Шахтар: П’ятов, Рац, Ракицький, Срна, Кучер, Хюбшман (Степаненко, 82), Тейшейра, Фернандіньйо, Тайсон (Коста, 46), Мхітарян, Адріано

Попередження: Кучер #img_gallery#