Арсенал і Ньюкасл забили 10 м’ячів на двох

У матчі 20-го туру англійської Прем’єр-ліги лондонський Арсенал і Ньюкасл влаштували гольову феєрію на Емірейтс — 7:3.

Незважаючи на солідну кількість забитих м’ячів у матчі, перший тайм команди відіграли, обмінявшись голами — 1:1.

Після перерви «каноніри» двічі виходили вперед, але обидва рази Ньюкаслу вдавалося відігратися.

У залишившийся час підопічні Арсена Венгера повністю поклали суперника на лопатки. Особливу старанність у розгромі проявили хавбек «канонірів» Тео Уолкотт, оформивши хет-трик, і його партнер по команді Олів’є Жиру, який відзначився дублем.

Таким чином, Арсенал займає п’яте місце в турнірній таблиці (33 очки), а Ньюкасл — 15-е (20 очок).

Арсенал — Ньюкасл — 7:3

Голи: Волкотт (20), Вілшер (43), Окслейд-Чемберлен (51), Марв (59), Подольскі (64), Д.Ба (69), Уолкотт (73), Жиру (85), Жиру (87) , Уолкотт (90)

Арсенал: Щенсни, Гіббс, Санья, Косьельні, Вермален, Вілшер, Артета, Окслейд-Чемберлен (Жиру, 74), Подольскі, Касорла (Коклен, 86), Уолкотт (Ремзі, 82)

Ньюкасл: Крул, Колоччіні, Сімпсон (Фергюсон, 83), Перч, Сантон, Тіоте Бігірімана (Ш. Амеобі, 82), Обертан, Д.Ба, Марва (Таверньє, 88), Сіссе

Попередження: Сантон (90) #img_gallery#