Дніпро завершив сезон розгромною перемогою над АІКом

У матчі 6-го туру Ліги Європи у групі F дніпропетровський Дніпро на своєму полі розгромив шведський АІК.

Зустріч не мала дуже великого значення ні для однієї з команд — Дніпро заздалегідь забезпечив собі перше місце у групі, а шведський клуб — передчасно втратив шанси на вихід у стадію плей-офф.

На 20-й хвилині вихованець київського Динамо Роман Зозуля заробив пенальті, який невпевнено реалізував Нікола Калінич.

На 39-й хвилині Калінич, Коноплянка та Зозуля розіграли триходівку, і Роман точним ударом запалив своє ім’я на табло — 2:0.

У другому таймі скандинавська оборона повністю посипалася, а Дніпро продовжував нарощувати оберти.

Активність на полі Романа Зозулі дозволила йому після відмінного пасу Жуліано оформити дубль.

Добив шведів ударом з льоту Сергій Кравченко. Отже, Дніпро завершив сезон на мажорній ноті, впевнено зайнявши перший рядок у своїй групі.

У паралельному матчі Наполі програв ПСВ — 1:3, але, незважаючи на поразку, далі йдуть італійці.

Дніпро — АІК — 4:0

Голи: Калінич, 20, Зозуля, 39, 52, Кравченко, 86

Дніпро: Лаштувка, Стрінич (Денисов, 57), Мазух (Федецький, 46), Мандзюк, Чеберячко, Кравченко, Ротань, Коноплянка, Калінич (Алієв, 57) Жуліано, Зозуля

АІК: Турина, Юхансон, Лоренцсон, Бакман, Карлсон, Моро (Карікарі, 65), Даніельсон, Лундберг (Густавсон, 65), Борхес, Бангура, Квайсон

Попередження: Мазух, 15, Лоренцсон, 19, Квайсон, 69 #img_gallery#