Чудовий Златан нокаутував Англію

У товариському матчі збірна Швеції здобула вольову перемогу над командою Англії.

Англійці впевнено розпочали поєдинок, але пропустили першими. Ібрахімовіч на 20-й хвилині з другого разу добив м’яч у сітку.

Через 15 хвилин підопічні Ходжсона відновили паритет у матчі. Уелбек вдало підставив ногу після передачі з флангу.

Ще через 3 хвилини Стівен Джеррард (для якого цей матч став сотим у футболці збірної) своєю фірмовою подачею знайшов у штрафному Колкера і дебютант англійців ногою переправив м’яч у сітку.

А потім був театр одного актора. З 78-ї по 91-у хвилини Златан Ібрагімович ще три рази вразив ворота родоначальників футболу.

Четвертий гол Златана можна вважати шедевром. Форвард ПСЖ не розвертаючись і при цьому навіть не піднявши очі, метрів з 25-ти пробив у падінні через себе, м’яч по високій дузі влетів точно у ворота.

Для скандинавської збірної це вже не перша блискуча перемога на характері в нинішньому році.

У жовтні шведи здійснили неймовірне диво в матчі з Німеччиною, відігравшись, програючи 0:4.

Швеція — Англія — 4:2

Голи: Ібрагімович (20), Уелбек (35), Колкер (38), Ібрагімович (78), Ібрагімович (84), Ібрагімович (90 +1)