Шахтар обіграв Челсі і очолив групу

В рамках 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький Шахтар на своєму полі переграв чинного переможця Ліги чемпіонів - лондонський Челсі і одноосібно очолив групу Е.

Ледь пролунав свисток арбітра матчу Дамір Скоміна, як гірники захопили ініціативу і вже на третій хвилині повели в рахунку.

Першу 45-хвилинку команда Мірчі Луческу переграла повністю підопічних Роберто Ді Маттео у всіх компонентах.

На 52-ій хвилині Фернандіньо відібрав м'яч у центрі поля у Азара, обігрався з Луісом Адріано, отримавши у відповідь пас, і точним ударом зробив рахунок 2:0.

Тільки відмінна гра у рамці Чеха не дозволила Шахтареві, відіграв просто блискучий матч, зробити рахунок більш великим.

За три хвилини до фінального свистка лондонці таки знайшли ключі до воріт П'ятова. Оскар, після прострілу Івановича, буквально розстріляв ворота Шахтаря.

У другому матчі групи Е Нордшелланд і Ювентус зіграли внічию 1:1.

Шахтар - Челсі 2:1

Голи: Алекс Тейшейра, 3, Фернандіньо, 53 - Оскар, 88

Шахтар: П'ятов, Рац, Хюбшман, Ракицький, Кучер, Срна (Ілсіньо, 82), Вілліан, Тейшейра, Фернандіньо, Луіс Адріано, Мхітарян

Челсі: Чех, Іванович, Террі, Е. Коул, Давид Луїз, Лемпард (Азар, 18), Мата, Рамірес, Обі Мікель, Оскар (Старрідж, 70) Торрес

Попередження: Кучер, 66, Хюбшман, 85 - Е. Коул, 22, Давид Луїз, 81 #img_gallery#