Реал — Борусія Д. зіграли 2:2

Поєдинок 4-го туру Ліги Чемпіонів між Реалом і дортмундською Борусією завершився гольовою нічиєю 2:2.

Реал на правах господарів поля почав жваво у стартовий відрізок гри, проте Борусія дуже якісно вибудувала свою гру на контратаках, що принесло свої плоди на 28 хвилині матчу. Довга передача Суботича знайшла голову Левандовськи, який скинув «круглого» точно на хід Ройсу, і молодий талант сильним ударом у ближній кут відкрив рахунок у матчі.

Дуже швидко відігрався Реал, після подачі Езіла з лівого флангу, захисник Пепе головою розстріляв ворота Борусії, йшла 34 хвилина поєдинку.

Однак обмін забитими голами зовсім не вплинув на весь малюнок гри, Реал активно контролював м'яч, а Борусія так само небезпечно грала в контратаки. І таки забила Реалу «гол у роздягальню» на останній хвилині першого тайму, це юний Гьотце обіграв захисника і майстерно перекинув м'яч над Касільясом.

Другий тайм Реал почав в поспіху і на максимальних швидкостях, створивши низку небезпечних моментів, проте забити все ж не вдавалося, в одних випадках майстерно грав воротар гостей, в інших захисники виносили м'яч з лінії воріт. І тільки на 89 хвилині німець Озіл таки вирвав для мадридців нічию: перелетівши стінку зі штрафного удару, м'яч від штанги влетів у ворота.

У підсумку нічия 2:2, яка зберігає за Реалом і Борусією два прохідних місця в плей-офф.

Реал — Боруссія Д. — 2:2

Голи: Пепе, 34, Езіл, 89 — Ройс, 28, Гьотце, 45