Шахтар обіграв Норшелланнд і вийшов у плей-офф

У матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький Шахтар розгромив данський Норшелланнд і вийшов у 1/8 фіналу.

Для того щоб забезпечити собі вихід до наступного раунду, гірникам потрібно було обов’язково перемагати в Данії і чекати перемогу в паралельному матчі однієї з команд.

Стартові хвилини почалися з невеликим натиском датчан, але до особливих гольових моментів справа не доходила.

А ось Шахтар міг за перші двадцять хвилин двічі забити. Спершу ніхто не встиг замкнути простріл Тейшейри, а потім Мхітарян після прострілу Раца промахнувся майже в порожні ворота.

Починаючи з 24-ї по 30-у хвилини, глядачі побачили три забиті м’ячі. Спочатку Нордстранд після флангової передачі Джона засмутив гірників.

Буквально відразу ж Луїс Адріано зрівняв безглуздим чином рахунок. Гол Адріано, напевно, увійде у топ найнеспортивніших голів за законами фейер-плей за всю історію Ліги чемпіонів.

Після розіграшу спірного епізоду, Вілліан відкинув м’яч супернику, але тут за якимись незрозумілими правилами професійного футболу Адріано підхопив шкіряний снаряд, тим самим, напевно, шокував не лише суперників, а й партнерів по команді, які із здивуванням спостерігали за подіями, вискочив на остовпілого воротаря і закотив м’яч у сітку.

Пропущений таким чином м’яч ще більше розлютив датчан і вже через п’ять хвилин Лорентцен, прийнявши м’яч в чужій штрафній, розвернувся і ударом з розвороту знову вивів свою команду вперед.

Команда Луческу змогла відігратися ще до перерви. Вілліан точним ударом завершив фланговий прохід Фернандіньо.

Після перерви футболісти Шахтаря, отримавши мабуть добрий прочухан від містера Луческу, заграли у свій футбол і в дебюті другого тайму вже вели в рахунку в два м’ячі.

На 50-й хвилині Вілліан, змістившись в центр після розіграшу кутового, елегантно поклав м’яч у праву дев’ятку воріт Хансена.

А через три хвилини все той же Вілліан запустив по флангу Тейшейру, Алекс прострільною передачею відпасував на Адріано, бразилець, зігравши на випередження, зробив рахунок 2:4.

Під кінець матчу Шахтар зміг зміг довести рахунок до більшого. Вийшовший на заміну, Коста головою скинув на героя поєдинку Луїса Адріано, той без особливих зусиль проштовхнув м’яч у ворота.

В останньому турі Шахтар очікує домашній матч з Ювентусом, в якому і визначиться переможець групи.

Група Е:

1. Шахтар — 10 очок
2. Ювентус — 9
3. Челсі — 7
4. Нордшелланд — 1

Нордшелланд — Шахтар — 2:5

Голи: Норстраннд (24), Адріано (26), Лоренцен (30), Вілліан (44), Вілліан (50), Адріано (53), Адріано (81)

Нордшелланд: Хансен, Аду, Стокхольм, Окоре (Крістіансен, 59), Паркхерст, Руньє, Крістенсен (Тічіновіч, 75), Лоренцен, Норстраннд (Айнаоглу, 82), Джон

Шахтар: П’ятов, Ракицький, Кучер, Степаненко, Срна, Рац (Ілсіньо, 86), Вілліан, Мхітарян (Коста, 78), Адріано, Фернандіньо (Едуардо, 82), Тейшейра

Попередження: Аду (64), Адріано (67), Крістіансен (90), Кучер (90), Паркхерст (92) #img_gallery#