Динамо програло ПСЖ і попрощалося з Лігою чемпіонів

У матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів французький ПСЖ відправив киян у Лігу Європи.

За сценарієм, який пройшов сьогодні на «Олімпійському», динамівці жодним чином не заслуговували на поразку 0:2.

Активно розпочавши зустріч кияни ні вчому не поступалися французам і були набагато ближче, щоб відкривати рахунок, але м’яч уперто не йшов у ворота.

На 25-й хвилині «біло-блакитні» просто зобов’язані були забивати. Після кутового Олег Гусєв пробивав головою, голкіпер встиг зреагувати і вибив м’яч точно на Гармаша, який з п’яти метрів ударив вище порожніх воріт.

Перший тайм пройшов під перевагою Динамо, та от тільки кінцівка тайму вийшла не дуже радісною для киян.

Блискавична комбінація ПСЖ призвела до взяття воріт. Лавессі, отримавши пас на хід, виграв забіг у Хачеріді і технічно пробив повз Коваля.

В цілому оборона киян виглядала надійно, захисники щільно перекривали простір лідерам французів — Лавессі і Ібрагімовічу. Надійно в обороні діяв Хачеріді, Євген просто нетралізував шведа, на давши тому розгулятися.

Хачеріді напевно міг би отримати високу оцінку за матч, якщо б не його груба помилка на рівному місці. На 52-й хвилині Євген занадто слабо віддав передачу назад Ковалю — м’яч перехопив Матюйді і відпасував на Лавецці, який з метра подвоїв перевагу.

У залишившийся час команди просто догравали матч. Французам поспішати особливо було нікуди, а кияни так і не змогли підібрати ключі до воріт Сірігу.

У результаті динамівці набирають чотири очки, і в лютому будуть пробувати свої сили в Лізі Європи.