Ювентус у гостях завдав поразки Інтеру

У матчі 30-го туру італійської Серії А туринський Ювентус здобув перемогу над міланським Інтером.

Туринці відкрили рахунок уже на 3-й хвилині матчу. Фабіо Квальярелла красивим ударом з-за меж штрафного відправив м’яч у ліву дев’ятку.

У другому таймі Кассано віддав шикарний пас на Родріго Паласіо, той, наче на велосипеді, прорвався по центру і пробив повз Буффона — 1:1.

Не минуло й 10-ти хвилин, як Юве знову вийшов уперед. Фабіо Квальярелла дістав м’яч на лицьовій лінії воріт, відкотив його Алессандро Матрі, який одним дотиком впритул розстріляв голкіпера Хандановича.

Отже, Ювентус із 68 очками очолює турнірну таблицю Серії А, а Інтер на 6-му місці — 47 очок.

Інтер — Ювентус — 1:2

Голи: Квальярелла, 3, Паласіо, 54, Матрі, 60

Інтер: Ханданович, Самуель, Раноккія (Камб’яссо, 66), Дзанетті, А.Перейра, Ківу, Ковачич, Гаргано, Альварес (Гуаріні, 46), Паласіо, Кассано

Ювентус: Буффон, Бонуччі, Барцальї, К’єлліні, Пелуза, Погба, Падоїн, Маркізіо, Пірло, Відаль, Джовінко, Матрі

Попередження: Гаргано, 16, А.Перейра, 47, Раноккія, 62, Барцальї, 68, К’єлліні, 89, Джовінко, 90

Вилучення: Камб’яссо, 94 #img_gallery#