ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кличко без проблем переміг Пьянетту

Велика Епоха
У німецькому місті Мангейм 4 травня 2013 року відбувся черговий захист Володимира Кличка від посягань на пояси IBF/WBO/SuperWBA/IBO. Претендент Франческо Пьянетта отримав благословення від Папи Римського і, так само як і багато попередніх бійців, сподівався на містичний великий «результат» поєдинку, також сподівався і щиро вірив у свою перемогу. Але емоціями і ілюзіями ніхто ще не перемагав розважливих і самодисциплінованих братів Кличків.

Володимир Кличко без проблем переміг Франческо Пьянетту. Фото: DANIEL ROLAND / AFP / Getty Images
Володимир Кличко без проблем переміг Франческо Пьянетту. Фото: DANIEL ROLAND / AFP / Getty Images
Франчеко Пьянетта швидко почав зближатися на середню ударну для себе дистанцію з першого раунду. Ліві нежорсткі гаки виглядали небезпечними і іноді досягали мети, тобто голови Володимира Кличка.

Але цього арсеналу для проведення успішного поєдинку було вкрай мало. Пьянетта значно поступався в швидкості Кличку.

Для Володимира Франческо після 3-го раунду просто перетворився на середнього спаринг-партнера або тренувальну мішень. Пьянетта не володів жахливою стійкістю Маріуша Ваха і вже в 6-му раунді не зміг продовжувати бій.

Нічого великого і непередбачуваного у цей вечір не сталося з точки зору боксу. Володимир Кличко, як і раніше, на вершині професійного боксу і опускатися не збирається.