Борусія вирвала путівку у півфінал Ліги чемпіонів

У драматичному матчі-відповіді ¼ фіналу Ліги чемпіонів дортмундська Борусія на останніх хвилинах вирвала перемогу у Малаги.

Після закінчення 90 хвилин ігрового часу Малага вела у рахунку 2:1, завдяки голам Хоакіна Санчеса і Елізеу. У самій кінцівці матчу команда Юргена Клоппа зуміла зробити справжній подвиг, забивши два м’ячі у компенсований арбітром час і в підсумку пробилася до півфіналу.

На 91-й хвилині Марко Ройс зробив рахунок рівним, а остаточну крапку в матчі за дві хвилини поставив Феліпе Сантана.

Борусія Д — Малага — 3:2

Голи: Левандовські, 40, Ройс, 90+1, Сантана, 90+3 — Хоакін, 25, Елізеу, 82

Борусія Д: Вайденфеллер, Гьотце, Шмельцер, Сантана, Блащиковські (Шахін, 72), Суботич, Піщек, Бендер (Шибер, 72), Ройс, Гюндоган (Хуммельс, 86) Левандовські

Малага: Кабальєро, Демікеліс, Санчес, Гамес, Антуньєш, Іско, Хоакін (Портільйо, 87), Камачо, Тулалан, Дуда (Елізеу, 74), Баптішта (Санта Круз, 83)

Попереджені: Бендер, Шмельцер — Гамес, Тулалан #img_gallery#