• Нашим світом керує примара комунізму (Частина 1)

  • Від авторів книги «Дев’ять коментарів про комуністичну партію»
  • Субота, 29 грудня 2018 року

Частина 1

Зла примара компартії не зникла услід за розпадом компартії у Східній Європі

Частина 1. Побіжний погляд на загальну ситуацію знищення людей дияволом комунізму — 36 хитрощів диявола

Зміст

1. Приведення людського мислення в хаос

Хитрий прийом 1. Лицемірні заяви про те, що Бога не існує
Хитрий прийом 2. Брехня про матеріалізм
Хитрий прийом 3. Єретична теорія еволюції
Хитрий прийом 4. Сліпа віра в науку
Хитрий прийом 5. Філософія боротьби
Хитрий прийом 6. Гул безлічі голосів
Хитрий прийом 7. Мовний хаос

2. Перевернути з ніг на голову традиційну культуру

Хитрий прийом 8. Розбещення системи освіти
Хитрий прийом 9. Демонічне мистецтво
Хитрий прийом 10. Контроль над ЗМІ
Хитрий прийом 11. Просування порнографії, азартних ігор та наркотиків
Хитрий прийом 12. Мутація професій

3. Руйнування громадського порядку

Хитрий прийом 13. Руйнування релігійних громад
Хитрий прийом 14. Руйнування інституту сім’ї
Хитрий прийом 15. Східні диктатури
Хитрий прийом 16. Проникнення на Захід
Хитрий прийом 17. Перекрутити закони
Хитрий прийом 18. Контроль над грошима
Хитрий прийом 19. Вищий уряд

4. Прибрати до рук громадські рухи та викликати соціальні потрясіння

Хитрий прийом 20. Розв’язати війну
Хитрий прийом 21. Підбурювати до революції
Хитрий прийом 22. Економічна криза
Хитрий прийом 23. Вирубати під корінь
Хитрий прийом 24. Масові рухи
Хитрий прийом 25. Тероризм

5. Батогом і пряником, поділяй і володарюй

Хитрий прийом 26. Вбивство інакодумців
Хитрий прийом 27. Переманювання на свій бік еліти
Хитрий прийом 28. Обдурення мас
Хитрий прийом 29. Створення банд
Хитрий прийом 30. Прискорення відсіювання
Хитрий прийом 31. Розчленування суспільства
Хитрий прийом 32. Введення в оману
Хитрий прийом 33. Обманні ходи
Хитрий прийом 34. Демонізація опонентів
Хитрий прийом 35. Відвернення уваги
Хитрий прийом 36. Контроль над більшістю

Попередня | Перейти до змісту | Наступна

* * *

Диявол склав ряд детальних планів з знищення людства у кінці часів. Щоб ясно побачити загальну картину, тенденцію та систему того, як диявол знищує людство, необхідно вийти з усіх цих заплутаних і складних проявів у світі людей і подивитися на останні декілька сотень років історії людства з позиції, що перевищує позицію людей. Як мовиться, диявол частенько проявляється в дрібницях. Тому, маючи широкий кругогляд, ми також не можемо випускати з уваги численні підступні плани, що залучають людей до пастки, для реалізації яких зрадливий диявол використовує конкретні події, групи людей, різні структури та процеси.

1. Приведення людського мислення в хаос

Диявол хоче знищити людей. Для цього в першу чергу йому необхідно перевернути з ніг на голову представлення людей про добро і зло, хороше і погане, правду й брехню. Диявол називає погане хорошим, а зло — добром. Він хоче, щоб брехливі єретичні теорії стали «науковими загальновизнаними істинами». Він хитро перетворив гангстерську логіку на «соціальну справедливість». Обмеження мислення він назвав «політкоректністю», а терпимість до зла прикрасив терміном «нейтральні цінності».

Хитрий прийом 1. Лицемірні заяви про те, що Бога не існує

Людину створив Бог. Якщо людина може зберігати праведну віру у Бога, то Бог буде постійно її захищати. Саме тому, якщо є бажання знищити людей, то в першу чергу потрібно обов’язково розірвати зв’язок між людиною й Богом. Для цього диявол направив своїх представників у світі людей поширювати атеїзм, крок за кроком приводячи мислення людей в хаос. На зорі XIX століття німецький філософ Фейєрбах заявив, що «Бог — це усього лише проекція людського розуму». У тексті комуністичного «Інтернаціоналу» говориться: «Ніхто не дасть нам позбавлення: ні Бог, ні цар і ні герой». Людська мораль, форма культури, будова суспільства, раціональне мислення й так далі — усе це виходить від Бога. Упродовж тривалої безперервної історії, віра у Бога була подібна до міцного троса, без якого людське суспільство стає схожим на крихкий човник, гнаний вітром в довільному напрямі. Коли диявол лицемірно заявив, що Бога не існує, безрозсудні люди були залучені в гру у бога. Вони стали намагатися управляти долями інших людей та усього суспільства. Як сказав британський мислитель Едмунд Берк: «Якщо звичайна людина виряджається у Бога, то вона діятиме як диявол». Фанатичні комуністи частенько якраз і є людьми, що намагаються грати роль Бога. Лицемірна заява про те, що Бога немає, — це найперший трюк диявола з його арсеналу засобів обману людей, а також основа усіх його злочинів.

Хитрий прийом 2. Брехня про матеріалізм

Філософія марксизму спирається на принцип про те, що матерія первинна, а дух вторинний. Мало хто знає, що матерія та дух є одне й те саме. Виникнення атеїзму злилося з масштабним розвитком виробництва, яке стимулювала промислова революція. Усе це ще більше посилило поклоніння людей матеріальним речам і технологіям, а також залежність від них. Спираючись на концепції позитивістської науки, люди стали заперечувати Бога та божественні чудеса, та відмовлятися від віри у Бога. Поширюючи теорію атеїзму, диявол не переслідував мети стимулювати філософську думку. Він хотів, використовуючи матеріалізм як зброю, підірвати духовну віру людей. Матеріалістична теорія є прямим наслідком теорії атеїзму, а також основою ряду різноманітних ідеологічних напрямів, що з’явилися пізніше.

Хитрий прийом 3. Єретична теорія еволюції

Теорія еволюції, яку висунув Дарвін, із самого початку була навіженою та не мала під собою ніяких підстав. Несумлінність її тверджень, а також примітивність та абсурдність її аргументів очевидні. Просуваючи єретичну теорію еволюції, диявол хоче розірвати зв’язок між людиною й Богом, знизити статус людини, створеної Богом до тварини, та позбавити людину гідності. Починаючи з ХХ століття теорія еволюції поступово щільно увійшла до сфери науки та освіти, повністю витіснивши собою креаціонізм (концепція, згідно з якої, людина та весь світ створені Богом) і створивши деяку монополію в цій області. З іншого боку, дарвінізм став називатися «Соціальним дарвінізмом», пропагуючи єретичний принцип «природного відбору» і «виживання найсильніших». В результаті між країнами посилилася недобросовісна конкуренція, а міжнародна спільнота перетворилася на світ джунглів.

Хитрий прийом 4. Сліпа віра в науку

Пропаганда позитивізму, сцієнтизма, перевага науки та заміна людської раціональності «науковою раціональністю», яка примушує людей довіряти тільки тому, що вони бачать своїми очима, вірити в те, що можна побачити й поторкати, та відповідно, навпаки, усе це посилює в людях атеїзм. Явища, які сучасна наука не може пояснити, зараховуються до забобонів або на них просто закривають очі, неначе їх взагалі немає. Палицею науки б’ють по духовній вірі та моральності людей. Наука перетворилася на релігію, яка відкидає усе чуже їй, і яка монополізувала область освіти й знань.

Хитрий прийом 5. Філософія боротьби

Теорія діалектики Гегеля, одного з творців німецької класичної філософії, фактично є нічим іншим, як деякими правилами логічного мислення, які були детально описані в Китаї ще в доціньскую епоху (період до 221 р. до н.е.). Марксизм однобоко перейняв гегелівську теорію діалектики, безмірно перебільшивши в ній протистояння й боротьбу учасників конфлікту. Мета комунізму не в тому, щоб вирішувати конфлікти, а в тому, щоб, як говорив Чан Кайши, «конфлікти у світі максимально розросталися, а боротьба між людьми ніколи не вщухала». На практиці злий дух комунізму розпалює ненависть між людьми, створює та посилює конфлікти. У самому кінці, скориставшись хаосом, він стане призвідником революції або ж вчинить державний переворот і захопить владу. Ця модель вже була випробувана безліч разів.

Хитрий прийом 6. Гул безлічі голосів

На підставі атеїзму й матеріалізму були створені та поширилися численні філософські течії та віяння, такі як марксизм, макіавеллізм, соціалізм, нігілізм, анархізм, утилітаризм, естетизм, фройдизм, модернізм, екзистенціалізм, постмодернізм, деконструктивізм та інші. З одного боку, усе це створювало ідеологічне протистояння, а з іншого — залучало філософів та учених до вивчення численних заплутаних і сумовитих, таких, що здаються глибокими теоретичних питань, відволікаючи їх від дійсно важливих проблем. Учені — це люди з суспільства, що мають високий інтелект. Проте за останні понад 100 років дуже багато хто з них перетворився на інструменти пропаганди ідеології диявола або ж вони можуть трактувати те, що відбувається у світі тільки за допомогою спотвореної свідомості, що мутувала.

Хитрий прийом 7. Мовний хаос

Як і «новомова» Океанії з роману Джорджа Орвелла «1984», диявол, використовуючи своїх представників у світі людей, створив безліч нових слів або дав нові визначення словам, які вже існують. У словнику диявола свобода перетворилася на крайній ступінь свободи від будь-яких обмежень норм моралі, законів і традицій. Такі поняття, як «перед Богом усі рівні», «перед законом усі рівні», «рівні шанси» перетворилися на однобоку рівність результатів, тобто в абсолютну зрівнялівку. Загальна любов, яка описана виразами «гуманна людина любить людей» або «любити ближнього, як самого себе», перетворилася на ту, що не має ніяких принципів так звану поблажливість. Раціональність перетворилася на вузьке поняття позитивізму — інструментальну раціональність. Поняття справедливості перетворилося на ту, що прагне до рівності результатів «соціальну справедливість». Мова — це інструмент мислення. Диявол захопив «панівну висоту» в області встановлення визначень слів. Це рівносильно тому, що він узяв під свій контроль область людського мислення та напрям його розвитку. Люди, що піддалися обмеженню стали легко керованими та можуть робити тільки ті виведення, які дозволяє їм робити диявол.

2. Перевернути з ніг на голову традиційну культуру

Традиційна культура людства систематично передавалася людям Богами. Вона призначена не лише для того, щоб підтримувати нормальне функціонування людського суспільства. Важливіше призначення переданої Богами культури полягає в тому, щоб у кінці часів люди могли зрозуміти проповідуваний Богом Закон і отримати порятунок, уникнувши відсівання. Передана Богами культура природним чином грає роль попередження й протидії ідеології диявола та його планам. Саме тому диявол неодмінно намагається різними способами захопити або змусити людей руйнувати традиційну культуру. Він висуває численні далекосяжні цілі, залучаючи групи та окремих людей до боротьби за їх досягнення. Цими цілями він підміняє традиційний світогляд і цінності людей, змушуючи їх боротися упродовж усього свого життя й навіть жертвувати життям заради них.

Хитрий прийом 8. Розбещення системи освіти

Освіта грає дуже важливу роль у суспільстві. Упродовж декількох тисяч років за допомогою традиційної освіти люди передавали наступним поколінням найкраще зі своєї культури, направляючи суспільство до добра, виховуючи громадян з високим рівнем моралі та певними навичками. З XIX століття в країнах Європи й Америки почали створювати систему обов'язкової й державної освіти. З настанням ХХ століття державна освіта стала усе більш активно впроваджувати у свідомість учнів антитрадиційні концепції, відкидаючи при цьому духовну віру та моральність. Теорія еволюції стала обов’язковою для вивчення. Підручники поступово заповнилися ідеями атеїзму, матеріалізму та класової боротьби. Оскільки підручники складалися під контролем диявола, з них витісняється зміст, який не відповідає формі мислення диявола, включаючи традиційну культуру та твори великих класиків. Розумним і вдумливим студентам впроваджується форма мислення диявола, або їх кмітливість та інтелект спрямовуються на дрібні, такі, що не мають великої важливості питання. Диявол зробив так, що у них просто не залишається часу роздумувати над ключовими питаннями, що стосуються людського життя й суспільства. Також було збільшено час, який учні повинні проводити в навчальному закладі. Це зроблено з метою якомога раніше відвести дітей з-під батьківської опіки, щоб вони якомога менше підпадали під вплив сім’ї, щоб з самого юного віку формували у себе форму мислення диявола. Під прапором «незалежного » учнів відводили від традицій, вирощуючи в них неприязнь до учителів і старшим в сім’ї, заохочуючи їх йти проти традицій та авторитету. Поступово навчання було спрощене, щоб учні все гірше й гірше опановували навички читання, писання та рахунку. Освіта впроваджує їм різні мутовані представлення, а також під приводом політкоректності — спотворену історію. Це робиться для того, щоб учні втратили здатність обмірковувати складні та глибокі питання, щоб вони занурилися в поверхневі, вульгарні й збудливі розваги, щоб у них не було звички обмірковувати питання та здібності роздумувати над проблемами.

У країнах, де диявол захопив владу, починаючи з садочку та аж до магістрату, учням практично в повністю закритому середовищі упродовж тривалого часу великими дозами й з високою інтенсивністю впроваджують форму мислення диявола. Така людина після закінчення навчання, стикаючись з реальним суспільством, може робити висновки тільки на основі спотвореної форми мислення.

Хитрий прийом 9. Демонічне мистецтво

Традиційне мистецтво людства виходить від Бога. У надранній період воно виникало в храмах, церквах і монастирях. Це важлива форма спілкування Бога з людиною, це форма культури, яка підтримує на певному рівні моральність людей. Традиційне мистецтво проявляє істинність й доброту, усе прекрасне та світле. Тому важливим завданням диявола в його прагненні зруйнувати традиційну культуру й моральність людей являється приведення в хаос літератури та мистецтва. Під приводом прояву реалізму диявол направляє художників у бік імпресіонізму, а літераторів — у бік реалізму та натуризму. З іншого боку, під приводом новаторства, критичного реалізму й так далі диявол веде діячів мистецтва у бік реалізму, абстракціонізму та інших різноманітних модерністських і постмодерністських напрямів. В результаті вони глузують з піднесених і чистих речей, називаючи їх абсурдними й нудними. У свою чергу низькі речі стали цікавими, а аморальні речі звеличуються як успішні. У галереях і залах мистецтв виставляється сміття. Пронизливий виск і поганий голос звеличується як новий напрям у мистецтві. Похмурі картини прямо відбивають світ диявола. Наповнені чортовинню рок-музика та акционизм вже прорвали саму нижню межу моральності людей. Більш того, численні молоді люди фанатично поклоняються своїм кумирам, зовнішній вигляд і вчинки яких огидні.

Хитрий прийом 10. Контроль над ЗМІ

Щоб ввести людей в оману, диявол замислює різні способи встановлення контролю над джерелами інформації. Найважливішими з цих джерел є ЗМІ. У країнах, де диявол захопив владу, він також повністю монополізував ЗМІ. Усі ЗМІ там є рупорами компартії, які грають роль пропагандистів та її захисників. У країнах, де диявол ще не захопив влади, він активно пропагує крайній ступінь свободи висловлювань, щоб помилка й наклеп, вульгарність та всякі незначні речі повністю поглинали усі серйозні ідеї й обговорення. У цих країнах диявол також використовує економічні важелі, щоб узяти контроль над ЗМІ та з їх допомогою управляти громадською думкою. Більшість людей зайнята облаштуванням свого побуту, вони не в змозі відшукати у величезному океані інформації дійсно важливий зміст. Лише невелика група людей має досить мудрості й сміливості, щоб побачити задуми диявола. Проте їх заклики пригнічуються гулом безлічі голосів і не впливають на загальну ситуацію.

Хитрий прийом 11. Просування порнографії, азартних ігор та наркотиків

Диявол заохочує занепалий спосіб життя, сексуальну розкріпаченість, гомосексуалізм та інші подібні мутовані речі. Він просуває азартні ігри, наркотики й так далі, щоб люди приохотилися до них. Він робить так, щоб молодь захоплювалася електронними гаджетами й комп’ютерними іграми зі змістом насильства, сексу та різної містики. Як тільки у людини виникає сильна пристрасть до цих речей, вона відразу потрапляє під управління диявола й вже нездатна самостійно вийти з цього стану.

Хитрий прийом 12. Мутація професій

Традиційні ремесла були цілеспрямовано передані людям Богами. Якби люди змогли зберегти традиційні професії, то певною мірою вони змогли б зберегти пам’ять про Богів, а також підтримувати зв’язок з ними. Диявол не може винести того, що у людей буде якась єднальна нитка з Богом, тому він присягнувся різними способами знищити традиційні ремесла. Він випустив безліч демонів, укинувши таким чином в різні професії незлічене число привабливих модних хаотичних речей, що приймають різний вигляд. Таким чином він привів до мутації й зіпсував традиційний дух та норми, що містилися в різних професіях і спеціальностях. Традиційні ремесла дуже швидко були забуті, вже немає людей, які могли б перейняти їх. Професії та спеціальності почали віддалятися від традиційності й впали в порочний круг так званого новаторства. Диявол дав людям, що прагнуть до слави й вигоді, мутоване натхнення та «новаторство», зробивши світ барвистим і строкатим, ведучи людей услід за цим потоком, посилюючи їх бажання та занурюючи в розваги. Увесь цей хаос сам по собі є успіхом диявола, оскільки якщо люди не можуть дотримуватися тієї форми існування, яку їм запланували Боги, якщо у них немає часу замислюватися про справжній сенс свого життя, то це рівносильно тому, що люди йдуть шляхом до загибелі, який проклав для них диявол.

3. Руйнування громадського порядку

Говорячи про форму прояву у світі людей, у компартії є присутньою двоїстість — бандитське товариство та злий культ. Злий культ — це її форма свідомості, а бандитське товариство — це її форма організації. Щоб захопити весь світ, компартії неодмінно потрібно вибрати декілька своїх представників у світі людей. На Сході її представниками є Ленін, Сталін, Мао Цзедун, Цзян Цземінь та інші партійні лідери, а також їх прибічники. На заході форма організації компартії та її представники проявляються дуже складно. Усім відомо, що найшвидшим засобом захоплення всього світу є використання найбільш впливових організацій та людей. Тому диявол неодмінно вибиратиме найвпливовіших людей для здійснення своїх задумів. Є три основні форми влади: політична влада (військова влада є продовженням політичної влади), влада грошей та дискурсивна влада. Політична влада включає уряд і політичні партії. Влада грошей містить у собі фінансові групи та торгово-промислові підприємства. Дискурсивна влада включає релігійні та наукові круги, сферу освіти, ЗМІ, літературу мистецтво. Диявол пристрасно жадає запустити лапу в ці три форми влади, щоб узяти їх під свій контроль.

Хитрий прийом 13. Руйнування релігійних громад

Диявол привів релігії до мутації, замінив авраамічні релігії соціальними, направив своїх агентів до церкви, щоб зсередини змінити релігійні доктрини й навіть канони. Він зготував деяку теологію звільнення, додавши в релігію марксизм та класову боротьбу. Таким чином він зіпсував моральність священнослужителів. В результаті люди повністю втратили надію на те, що Бог може їх врятувати.

Хитрий прийом 14. Руйнування інституту сім’ї

Бог створив людям стійку структуру суспільства, основною частиною якої є сім’я, держава та церква. Сім’я — це корінний осередок суспільства, який Бог створив для людей. Це цитадель захисту духовної віри, це корінна ланка практичного застосування норм моральності, це фундамент стабільності суспільства, це головна структура спадкоємства та передачі культури. Використовуючи фемінізм, антипатріархат, рух за сексуальну свободу, рух за легалізацію гомосексуальних шлюбів, заохочення співжиття, позашлюбних зв’язків, розлучень, абортів і т. д., диявол перевернув з ніг на голову та зруйнував традиційні сім’ї, змішавши в сім’ї ролі чоловіка й жінки. Це знаменний крок, на який пішов диявол, щоб знищити людей за допомогою руйнування людської моралі.

Хитрий прийом 15. Східні диктатури

Диявол скористався тим, що Росія ослабла після Першої світової війни, та спровокував там революцію, змістивши спочатку з трону царя, а потім здійснив жовтневий державний переворот і захопив владу. Так виникла перша у світі соціалістична держава — Радянська Росія. Також був створений Комінтерн (в історії дістав назву Третій інтернаціонал), який почав поширювати революцію по всьому світу. Компартії США та Китаю були засновані в 1919 і 1921 роках відповідно. Усі вони були осередками компартії Радянської Росії та підкорялися їй як своєму хазяїну. КПРС підтримувала КПК, спираючись на насильство й брехню, а також на особливу ситуацію, що склалася у китайському суспільстві після Другої світової війни. Вона фактично захопила владу в Китаї. КПРС і КПК в мирний час проводили украй жорстокі розправи над громадянами своїх країн, знищивши десятки мільйонів чоловік. За допомогою диктатури пролетаріату КПК провела небувалу в історії «Культурну революцію», оголосивши війну усім досягненням людської цивілізації та зруйнувавши п’ятитисячолітню традиційну культуру. У 80-х роках минулого століття, щоб вийти з кризи свого існування, КПК провела політику «реформ та відкритості». При цьому в політичній сфері контроль з боку партії ніскільки не ослаб. Потім КПК подушила рух студентів та начала пригнічення духовного руху Фалуньгун, який триває і досі.

Хитрий прийом 16. Проникнення на Захід

Традиційні китайські династії, традиційні західні монархії, а також республіканський лад США з розділенням влади (на законодавчу, виконавчу та судову — прим. пер.) — усе це політичні форми, які Боги встановили людям в різні періоди, спираючись на конкретні обставини у людському суспільстві. Оскільки диявол доки ще не може прямо захопити владу в західних країнах за допомогою революції, він використав метод проникнення. Тобто він поступово підточує організм західних країн, поступово захоплює верховенство в області ідеології. Аж до сьогоднішнього дня в західних країнах практично повністю реалізована трансформована комуністична система правління, хіба що там не говорять про насильницьку революцію.

Хитрий прийом 17. Перекрутити закони

Джерелом законів є приписи Бога, а норми моральності — це незмінна основа законів. Після того, як диявол дав нові визначення словам «моральність», «свобода» і т. п., він просунувся ще на крок в отриманні права встановлювати закони та тлумачити їх. У комуністичних країнах на Сході диявол встановлює порочні закони, а також довільно інтерпретує їх. У західних демократичних країнах він використовує метод проникнення й так само довільно тлумачить закони, а за допомогою методу внесення поправок до законів він по-новому встановлює рамки поведінки людей, анулює встановлені нормами моралі поняття добра й зла, наново встановлюючи їх за допомогою законів. За допомогою законів він захищає зло (наприклад, вбивства, позашлюбні зв’язки, гомосексуалізм) та атакує добро.

Хитрий прийом 18. Контроль над грошима

Був скасований золотий стандарт. Контролюючи грошову емісію, диявол створює циклічні економічні кризи. Була змінена традиційна концепція управління грошовими коштами, що працювала за принципом «витрачати, порівнюючись з доходами». Таким чином, уряди та пересічні громадяни загрузли в пучині високого та надвисокого рівня споживання, та вже не можуть звідти вибратися. Стимулюючи країни збільшувати свої борги, диявол послабляє суверенітет цих країн. Стимулювання пересічних громадян здійснювати покупки у борг, підвищує їх залежність від банків та уряду. Таким чином вони потрапляють в довічне боргове кріпацтво.

Хитрий прийом 19. Вищий уряд

Використовуючи глобалізацію економіки, диявол хоче створити світовий уряд та змусити країни відмовитися від свого суверенітету. Диявол застосовує м’які й жорсткі методи. З одного боку, він використовує Лігу націй, ООН, регіональну інтеграцію, світовий уряд і т. п. як наживку, малюючи пречудові перспективи майбутнього. Одночасно з цим він також використовує загрози й підкуп урядів і окремих політиків різних країн і шляхом військової сили, військових дій та соціальних потрясінь робить так, що люди у світі втрачають відчуття безпеки. Це допомагає йому поступово реалізовувати плани приведення всього світу до украй тоталітарних систем правління, при яких здійснюватиметься найбільш суворий контроль над чисельністю населення, адміністративний контроль та ідеологічний контроль.

4. Прибрати до рук громадські рухи та викликати соціальні потрясіння

Щоб остаточно підірвати традиційний устрій людського суспільства, диявол викликав масові міграції населення, громадські рухи й соціальні потрясіння. Ці процеси повергали людей в шок. Вони тривали щонайменше декілька сотень років.

Хитрий прийом 20. Розв’язати війну

Війна — ефективний засіб досягнення цілей диявола. Вона може зламати чинний світовий лад, зруйнувати традиційні форпости та прискорити насадження диявольської ідеології. Диявол стояв за багатьма війнами. Наприклад, він використав Першу світову війну для ліквідації декількох європейських імперій та послаблення царської Росії, щоб підготувати ґрунт для більшовицького переверту. Другу світову війну він використав як підготовку грунту для захоплення компартією влади в Китаї та водночас, щоб допомогти збройним силам СРСР вдертися в східноєвропейські країни й створити там соціалістичний табір. Друга світова війна також викликала хаос у владі в колишніх колоніальних країнах. КПРС та КПК скористалися випадком, щоб впровадити в різних країнах комуністичні партії та ініціювати так звані національно-визвольні рухи, внаслідок чого узяли під свій контроль безліч країн в Азії, Африці та Латинській Америці.

Хитрий прийом 21. Підбурювати до революції

Захоплення влади — найшвидший для диявола спосіб знищити людство. Якщо тільки була така можливість, диявол завжди вибирав захоплення влади. Підсумовуючи результати Паризької комуни, Маркс відмітив, що робочий клас обов’язково повинен зруйнувати чинний держапарат та замінити його на свій. Питання захоплення влади завжди було центральним в марксистській політології. Підбурювання до революції можна розділити на декілька етапів: перший — розпалювання ненависті та створення розколу у суспільстві; другий — за допомогою брехні ввести народні маси в оману, створивши «об’єднаний фронт революції»; третій — поодинці розгромити кожну протидійну силу; четвертий — за допомогою насильства створити атмосферу терору й смути; п’ятий — вчинити державний переворот і захопити владу; шостий — знищити реакціонерів і за допомогою революційного терору створити новий порядок. Комуністичні країни в марній спробі розпалити світову революцію заснували Комінтерн та здійснювали експорт революції по всьому світу. Це допомогло затвердитися лівацьким силам в різних країнах та створило в тих країнах смуту.

Хитрий прийом 22. Економічна криза

Економічні кризи створюються й використовуються, щоб створити слушну нагоду для початку революції або під личиною рятівника запропонувати соціалістичний спосіб розв’язання проблеми. Політиканам демократичних країн, які шукають вихід з критичної ситуації за всяку ціну, тільки й залишається раз по раз продавати душу дияволові, крок за кроком занурюючи країну в соціалістичне болото всеконтролюючого великого уряду та високих податків. Американські неомарксисти кажуть: «Справжній задум ворога ховається за його реакцією». У якомусь сенсі це показує тактику диявола. Велика депресія 30-х роках минулого століття підштовхнула європейські та американські країни піти шляхом великого уряду та активного втручання держави в економіку. Фінансова криза 2008 року також підготувала ґрунт для подальшого зрушення урядів вліво.

Хитрий прийом 23. Вирубати під корінь

Таке явище, як міграція населення, існує спрадавна. Це нормальне явище в людському суспільстві. Проте починаючи з періоду нової історії (від епохи Відродження до 1918 року, прим.пер.) виникла деяка тенденція великомасштабного переселення народів. Як міжнародна міграція, так і міграція в межах однієї держави є результатом навмисного управління з боку злого духу. Він робить так, щоб люди виявлялися далеко від своєї вітчизни та рідних місць, завдяки чому злий дух може досягти безлічі цілей: розбавити національну самосвідомість, розмити межі країн, ослабити державний суверенітет і як наслідок, здатність кожної країни захищати свої культурні традиції та громадський порядок. Він робить так, щоб маси людей втратили свої культурні корені, і їх було ще легше втягнути в сучасні течії; користуючись випадком, він збуджує ненависть і сперечання між релігією і народом; ще новоприбулі мігранти, що нетвердо закріпилися на новому місці, стають головним електоратом лівацьких партій; він робить так, щоб величезна кількість людей погано пристосовувалася до нових обставин і з ранку до вечора працювали не покладаючи рук заради коштів для існування. В результаті у них не залишається часу на речі з області духовності й моральності, немає можливості брати активну участь в державному і громадському житті. Це створює представникам диявола зручні умови для захоплення влади та дає можливість контролювати напрям розвитку суспільства.

Хитрий прийом 24. Масові рухи

Злий дух комунізму використовує деякі давно присутні в суспільстві явища і тенденції, щоб створювати провокації та ескалацію подій, роблячи так, щоб деякі нормальні соціальні вимоги роздувалися до потужних рухів, внаслідок чого злий дух досягає своїх цілей: створює смуту в суспільстві, здійснює нападки на політичного опонента, позбавляє права голоса і знижує високий критерій моральності. У результаті, як тільки видається вдалий момент, він захоплює владу. Західні рухи пацифізму, антимілітаризму, экологізма і — усі належать до цієї категорії.

Хитрий прийом 25. Тероризм

Комуністична революція розпочинається з тероризму. Комуністичні країни здійснюють державний терор. Як колишній СРСР, так і КПК надавали матеріальну допомогу і підтримку міжнародному тероризму, який є диверсійною силою для боротьби з вільним західним світом. Теоретичною основою для сучасного терору став ленінізм, який розвинувся з філософії боротьби. Диявол за допомогою різних способів створює розкол в суспільстві та розпалює ненависть. Він робить так, що чия-небудь особиста ворожнеча переростає в ненависть до ще більшої групи людей. Це породжує різного роду теракти. Безрозсудні вбивства терористами безневинних людей посилюють в людях відчуття абсурду і безпорадності, в результаті перетворюючи суспільство на місце, в якому людям ніде врятуватися. Повсюдне насильство з ще більшою ймовірністю робить з людей антисоціальних, похмурих і стривожених мізантропів. Це зруйнувало чинну згуртованість суспільства і фрагментувало його. Завдяки цьому диявол досяг своєї мети стосовно людей — «поділяй і володарюй».

5. Батогом і пряником, поділяй і володарюй

Щоб знищити людство, диявол стосовно різних людей використав різний підхід. Вбивства, підкуп, контроль, обман або перетворення когось в знаряддя вбивства і бандитів для звершення революції або підняття заколоту.

Хитрий прийом 26. Вбивство інакодумців

В усіх людей різний рівень мудрості. Хтось близький до Бога і має хорошу здатність розуміння. Таких дияволові обдурити непросто. Особливо в країні з такою тривалою історією, як Китай, хитрощам диявола було важко досягти своєї мети. Тому КПК провела цілу серію політичних рухів. Вона винищила незлічену кількість представників еліти традиційної культури та в гранично короткі терміни створила культурний розрив. Незалежно від того, в Китаї або на заході, коли йдеться про мудрих і сміливих людей, здатних розгадати підступний задум диявола, він ні перед чим не зупиняється, щоб фізично знищити їх. Це може включати й політичні рухи, і переслідування на релігійному ґрунті, і довільну фабрикацію брехливих звинувачень, і навіть таємні вбивства.

Хитрий прийом 27. Переманювання на свій бік еліти

Злий дух переманює на свій бік еліту різних країн і професій, щоб вони служили йому. Для цього він цілеспрямовано надає їм вигідні умови. Причому величина влади, яку він дає їм, визначається мірою покори йому. Різного роду еліті, яка прагне до влади й слави, він дарує владу і славу; пожадливих спокушає вигодою; коли йдеться про самовдоволених, він допомагає їм ще більше роздувати своє его; відносно недалеких людей він повною мірою використовує їх дурість; з відданими людьми він поступає так, щоб вони поміняли об’єкт своєї відданості; фанатично захопленим він збільшує міру їх захопленості; розумних і талановитих він спокушає ширмою науки, матеріалізмом і правом голосу; відносно людей з високими ідеалами та добрими спрямуваннями він повною мірою використовує їх доброту й ідеали. Диявол дозволяє цим людям стати президентами, прем’єр-міністрами, вченими, талановитими людьми, тими, хто приймає рішення, зверхниками, елітою, начальниками, олігархами та великими банкірами, професорами, експертами та нобелівськими лауреатами. Він дозволяє їм мати статус, ранг, великий авторитет, мати владу і силу, що привертають загальну увагу, і мати невичерпні багатства. Він поступає відповідно до обставин, не обмежуючи себе будь-якими шаблонними діями, «призначає ліки відповідно до хвороби» і завжди діє безпомилково. У очах диявола усі ці жертви обману являються «агентами, що нічого не відають», «корисними ідіотами».

Хитрий прийом 28. Обдурення мас

За допомогою контролю над каналами інформації, використовуючи помилковий погляд на історію (наприклад, марксистський класовий підхід до історії), диявол фальсифікує її, отупляє систему освіти і контролює ЗМІ. Хитро використовується зовнішнє заспокоєння і поверхневі розваги; робиться так, щоб народ хвилювали лише власні інтереси та вульгарні захоплення, щоб він був одурманений еротикою, спортивними змаганнями й плітками. Одночасно з цим народ звеличують, догоджають електорату, роблять так, щоб він втратив пильність і розсудливість. У тоталітарних комуністичних країнах народу категорично не дозволяється брати участь в політичному житті. У демократичних же країнах увага населення, що турбується про соціальні проблеми, залучають до дрібниць і дурниць, до політичних питань, не вартих уваги (наприклад, до прав транссексуалів). Це відомий напад, який в китайському військовому мистецтві називається «У відкриту ремонтувати гірські дороги, а таємно форсувати річку в районі Ченьцана» (ідіома про тактику, яку використав Лю Бан; має на увазі, що напоказ робиться одно, а на ділі цим прикриваються справжні дії, прим. пер.). Створюється об’єкт пильного інтересу суспільства, розкручується сенсаційна подія. Для прикриття своїх справжніх намірів диявол навіть може не погребувати здійсненням терактів і створенням локальної війни. Народ захоплюють в полон за допомогою сучасної ідеології. Голоси тих, хто все ще дотримується традиційних представлень, топлять в громадській більшості. За допомогою демагогії про різні темні сторони національної культури в людях культивують відразу до традицій. Молодь підбурюють виступати проти авторитету, зловживати «критичним мисленням», «творчим мисленням», докорінно перешкоджають і навіть остаточно урізують молодь від засвоєння знань і мудрості традиційної культури.

Хитрий прийом 29. Створення банд

У комуністичних країнах після повного винищування традиційної культурної еліти диявол намагається перетворити тих, кого не може убити, в «вовченят», готових не змигнувши оком вбивати людей. Він чекає відповідного моменту, щоб такі люди експортували революції й заколоти в інші країни та регіони. Після того, як КПК захопила владу в Китаї, вона використала час життя одного покоління, щоб успішно виростити покоління «вовченят». У початковий період «Культурної революції» ці «вовченята» скоювали всілякі злочини: побиття, вандалізм, грабежі та підпали. Дівчата-підлітки вбивали викладачів і при цьому не випробовували анінайменшого розкаяння. У-мао-дан (армія інтернет-пропагандистів КПК, прим. пер.), яка зараз проявляє бурхливу активність в усіх соцмережах, з будь-якого приводу закликає до побиття і вбивств. «Вже краще нехай в материковому Китаї більше не росте трава, аби можна було забрати назад острова Сєнкаку», «Вже краще нехай увесь Китай всюди покриється могилами, аби убити усіх японців до єдиного». Вони також є латентними вбивцями, яких виростила КПК. На заході комуністичні партії прямо засвоїли досвід Французької революції і Паризької комуни. У якості передових загонів у кожній революції й кожному заколоті використовувалося зборище бандитів, які ні про що не замислюються, не мають совісті та жалі.

Хитрий прийом 30. Прискорення відсіювання

Зміну поколінь прискорюють, все швидше виводячи з гри людей старшого покоління. Робиться так, щоб літні люди знаходилися далеко від центру влади, який визначає громадські тенденції. Цим способом прискорюється відхід людства від традицій. Безперервно знижується мінімальний вік, що надає право голосувати на виборах. У політиці та в усіх професіях підвищується питома вага молоді, внаслідок чого людей з традиційними представленнями й тверезим мисленням зміщують на периферію і навіть відсівають. У літературі й мистецтві, а також поп-культурі звеличуються смаки та цінності молоді. Людей заохочують гнатися за модою, відповідати сучасним трендам, інакше їх виведуть з гри. Прискорюється науково-технічне оновлення і прискорюється темп життя, до якого літнім людям неможливо пристосуватися; прискорюються міграція, перебудова і модернізація міст і т. д. Міняється вид минулих міст і сіл, внаслідок чого у літніх людей виникає почуття відчуження. Для покоління людей середнього і молодого віку збільшується побутове навантаження, внаслідок чого у них не залишається сил проводити час зі своїми батьками та піклуватися про них. В результаті у людей похилого віку росте почуття самотності й безпорадності.

Хитрий прийом 31. Розчленування суспільства

У традиційному суспільстві люди допомагають і підтримують один одного. Коли виникають сперечання, то в якості інструменту гармонізації стосунків між людьми виступає релігія, моральність, закон і т. д. Завдяки цьому структура суспільства має велику стійкість. Диявол не зміг за короткий строк розколоти, деморалізувати та привести до краху таке гармонійне суспільство. Тому йому обов’язково потрібно було розколоти суспільство на дуже маленькі елементи. Краще всього було б, щоб кожна людина воювала один проти одного, і ні у кого з них не було б ніяких загальних справ. Таким чином дияволові було б зручно знайти відповідний момент, щоб розгромити кожного ворога поодинці. Диявол усіма способами, використовуючи різні критерії, розколює суспільство на супротивні один одному групи, а потім розпалює ненависть і боротьбу між кожною такою групою. Наприклад, основою для розколу може стати класовий, статевий, расовий, етнічний, конфесійний і т. п. розбрат. Розпалюється взаємний антагонізм між власниками та незаможними, панівним і «пригнобленими» класами, «прогресивними» і «відсталими» елементами, лібералами й консерваторами й т. д. З іншого боку, повноваження держави безперервно розширюються. Таким чином у роздроблених і ізольованих один від одного людей не буде можливості змагатися з тоталітарним урядом, що контролює усі ресурси. Абсолютно ясно, що фрагментація суспільства і централізація влади тоталітарного уряду — це дві сторони одного і того ж процесу.

Хитрий прийом 32. Введення в оману

Дрібне шахрайство частенько здійснюється потайно в мороці. Проте величезне, як небо, шахрайство диявола здійснюється в усіх на видноті й навіть виглядає, як «справедливе, логічне і законне». Пересічні громадяни не в змозі зрозуміти та навіть уявити собі, наскільки злісні й величезні ці задуми диявола. Тому навіть якщо хтось і стане розкривати їх, людям буде дуже важко усе це зрозуміти та прийняти. Крім того, диявол ще спеціяльно в різній формі трохи відкриває частину своїх планів, примушуючи людей не здогадуватися і перебувати в страху, посилюючи таким чином хаос.

Хитрий прийом 33. Обманні ходи

Під час «холодної війни» світ розділився на два ворожих військово-політичних блоків. Хто б міг подумати, що дві практично повністю протилежні громадські системи рухатимуться шляхом диявола, тільки в різних формах. На заході усі ці видозмінені комуністи, соціалісти, фабіанці, ліберали, прогресисти та навіть ті, хто відкрито критикує СРСР або китайську модель, намагаються побудувати форми суспільства, які насправді не сильно відрізняються один від одного. Інакше кажучи, диявол на Сході й на Заході, в комуністичному таборі та у вільному світі різними правдами й неправдами, обманними маневрами робить так, що обидві сторони допомагають один одному і покривають один одного.

Хитрий прийом 34. Демонізація опонентів

Диявол демонізуватиме тих, хто викриває його злочини, називаючи їх «змовниками», «екстремістами», «представниками украй правого крила», «представниками альтернативного правого крила», «расистами», «сексистами», «ксенофобами», «розпалювачами війни», «людьми, що провокують ненависть», «нацистами», «фашистами» і так далі. Таким чином він намагається витіснити їх на узбіччя суспільства і науки, перетворити на «білих ворон», зробити так, щоб люди ставилися до них зневажливо і намагалися триматися від них чимдалі, щоб їх розмови не знаходили підтримки та щоб саме їх існування ні на що не робило впливу. Ми тут не хочемо реабілітувати людей, яким дали усі ці назви, ми просто хочемо вказати на те, що наклеювання подібних ярликів з несхвальним сенсом є улюбленим нападом диявола.

Хитрий прийом 35. Відвернення уваги

Дияволи встановили свої плани відносно деяких націй, груп і окремих людей. Стимулюючи народ ненавидіти, побоюватися і проводити розслідування відносно цих націй, груп або окремих людей, диявол таким чином відводить їх увагу від себе самого.

Хитрий прийом 36. Контроль над більшістю

Попри те, що дияволи по максимуму використовують вищеперелічені хитрощі, все одно є люди, які виявляють їх таємниці. Це дуже мудрі люди. Але дияволи вже узяли під свій контроль абсолютну більшість людей. Це і є та соціальна основа, за допомогою якої дияволи покривають себе. Небагато людей, які виявляють плани дияволів, стають ізгоями, і їх заклики, не знаходячи відгуку, затихають.

* * *

Методи, за допомогою яких диявол знищує людей, дуже різноманітні й мінливі. Ці 36 хитрощів — це усього лише частина цих методів. Вищеописані методи диявола вже виглядають досить страхітливо, але вони далеко не є усім арсеналом злісних диявольських нападов. Люди завжди могли тільки недооцінювати підступність диявола і ніколи не були здатні переоцінити його. Щоб занадто не затягувати оповідання, ми лише в загальних словах розповіли про найчастіше використовуваної тактиці диявола. Детальніше і з конкретними прикладами ми поступово розкриємо все в наступних главах.

Попередня | Перейти до змісту | Наступна

Джерело: EpochTimes

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...