• У Гонконзі вітають 90 мільйонів чоловік, які порвали з компартією

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Середа, 9 березня 2011 року
У той час як китайські чиновники на щорічній парламентській сесії в Пекіні обговорювали, як далі рухатися по шляху соціалізму до світлого майбутнього, в Гонконзі проходила численна акція на підтримку 90 млн чоловік, які порвали з компартією.

Захід пройшов 6 березня. У ньому взяли участь жителі Гонконгу, Тайваню і материкового Китаю, а також гонконгські парламентарі. Організатором виступив Усесвітній центр допомоги по виходу з організацій компартії.

«Рух трьох виходів» (вихід з партії, комсомолу і піонерії),  що розпочався в 2004 році після публікації історичної хроніки «Дев'ять коментарів про комуністичну партію», написаною редакцією The Epoch Times.

У своїй вітальній промові голова Центру І Жун, екс-чиновник МЗС Китайської Народної Республіки, сказала, що ця акція в Гонконгу має глибокий історичний сенс. Вона також закликала китайських чиновників раніше усвідомити неминучість краху комуністичного режиму в Китаї і «стати на бік народу».

«Можна глибоко відчути, що жителі Гонконгу, які цінують свободу і жителі материкового Китаю, які прагнуть до свободи, нині разом творять історію. Історичний досвід підказує нам, що не треба більше піддаватися обману компартії, і не треба більше мати жодних надій на неї», - сказала І Жун.

У заходах також взяли участь прихильники духовної практики Фалуньгун, яку вже 11 років жорстоко репресує компартія КНР. Їхнє основне гасло на акції було: «Тільки розкладання компартії може зупинити репресії».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...