• У Монреалі відбувся мітинг, присвячений виходу з КПК 70 мільйонів китайців (фото)

  • Понеділок, 5 квітня 2010 року

Вдень 20 березня 2010 року представники Центру допомоги охочим вийти з комуністичної партії Китаю (КПК) провели мітинг в парку Чжуншань китайського кварталу Монреаля на підтримку 70-ти мільйонів китайців, що вийшли з КПК і організацій, що ней належали.На мітингу виступив пан У, який покинув Китай зовсім недавно. Він вважає, що вихід з КПК – єдиний шлях уникнути трагедії. На прикладах інцидентів, що відбулися в Китаї, він викрив зло КПК і розповів про те, що високопоставлені чиновники таємно вступають в змову із злочинцями, щоб незаконним шляхом привласнювати гроші і набувати політичної влади.«Сама КПК – це величезне злочинне угрупування, діяльність якого йде врозріз зі всякою етикою і мораллю. Вихід з партії принесе користь китайцям і відновить законність в світі», – сказав він.

Пан Лі, багато років тому іммігрував з Китаю, і прийшов на мітинг з трепетним відчуттям, знаючи, що 70 мільйонів його співвітчизників, чоловіків і жінок, вийшли з КПК. «Я вдячний волонтерам з Центру допомоги що виходить з КПК, які дзвонили до Китаю вдень і вночі і переконували людей виходити з партії», – сказав він, і поклонився волонтерам Центру.У своєму виступі пан Лі розповів також про те, що за 60 років правління КПК, 80 мільйонів чоловік в Китаї загинули насильницькою смертю. «КПК пригнічує своїх людей і використовує брехню і насильство, руйнуючи традиційну китайську культуру і мораль. КПК – це найбільший ворог свободи, демократії і віри. Ми повинні сказати цьому: «Ні!»

Пан Лін також відзначив, що часто радить людям прочитати «Дев'ять коментарів про комуністичну партію Китаю», щоб вони могли зрозуміти, що є ця партія насправді.Сунь Пін. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...