• 70 мільйонів покинуло компартію. Тайвань (фото)

  • Понеділок, 15 березня 2010 року

7 березня в Тайбее, на площі перед Президентським палацом зібралося 3000 чоловік, щоб підтримати 70 000 000 китайців, що вийшли зі всіх комуністичних організацій. Захід був організований «Усесвітнім центром допомоги по виходу з компартії», Асоціацією Фалунь Дафа та іншими.

Голова Асоціації Фалунь Дафа Тайваню Чжан Цинси сказав, що економічне зростання Китаю останніми роками і гасла про те, що «комуністична партія змінилася», «Китай дуже багатий і могутній» — лише красивий фасад пропаганди. «Комуністична партія як і раніше одурює людей, китайцям потрібно скоріше знищити цю ракову пухлину в свідомості, звільниться від контролю її злобного духу. Вихід з комуністичних організацій є актом великого очищення нації, її духовним пробудженням, поверненням до свого історичного коріння і стародавніх традицій великої культури».

Представник «Усесвітнього центру» Ньен-тсу Хоу відзначив, що зараз число заяв про вихід наростає як сніжний ком, дуже швидко. Люди використовують телефонні дзвінки, онлайн чати, електронну пошту, інші способи. І якщо раніше жителі матерікового Китаю із страху піддатися переслідуванню режиму, часто користувалися псевдонімами, то зараз в наявності явна тенденція використовувати своє справжнє ім'я. Режим вже не в змозі тримати людей в постійному страху.

Пань Цзюй. Велика Епоха 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...