• Директор по зв'язках відділу пропаганди компартії в Шеньяне публічно вийшов з неї у Нью-Йорку

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 20 січня 2010 року
1 січня 2010 року Чжан Кайчень, директор по зв'язках відділу пропаганди компартії Китаю у Шеньяні провів прес-конференцію у Флашинге (Нью-Йорк) та публічно відмовився від свого членства в КПК.

Як чиновник відділу пропаганди КПК, Чжан Кайчень добре знає методи компартії в переслідуванні Фалуньгун. Пан Чжан заявив: «Режим залежить від двох чинників: брехня і насильство. Таким чином, він звертає особливу увагу на пропаганду. Особливо, коли Цзян Цземінь захотів переслідувати Фалуньгун, всі ЗМІ, включаючи закордонні прокомуністичні китайські ЗМІ, негайно почали повномасштабну пропагандистську кампанію. КПК використовувала пропаганду, щоб зганьбити і оббрехати Фалуньгун, хоча він не зробив нічого поганого. Мета полягала в тому, щоб підбурювати народ ненавидіти Фалуньгун».

Чжан Кайчень сказав, що спочатку він піддався пропаганді, і у нього було погане відношення до Фалуньгун: «Мене потряс організований КПК інцидент самоспалення на площі Тяньаньмень. Я приходив на площу Тяньаньмень щороку і ніколи не бачив, щоб поліцейські носили з собою вогнегасники на площі. У жертви інциденту, Ван Цзіньдуна, була непошкоджена пластмасова пляшка між ногами після спроби підпалити себе. Маленька дівчинка, що бере участь в інциденті, могла говорити навіть після того, як їй зробили трахеотомію. Все це говорить про те, що інцидент був сфабрикований КПК, щоб зганьбити Фалуньгун».

«Переслідування» і «тортури» не можуть у всій облиште описати масштаби переслідування

Пан Чжан сказав: «Переслідування і тортури — це слабкі слова, щоб ними можна було описати всю потужність переслідування, здійснюваного КПК по відношенню до Фалуньгун. КПК хоче знищити Фалуньгун. Тому вона фізично піддає биттю, образам і тортурам практикуючих Фалуньгун, щоб примусити їх не тільки кинути свою віру, але і примусити їх поступитися і зломити їх дух».

Пан Чжан вірить, що комуністична партія Китаю зліша і порочна, чим нацисти. «Нацисти проводили геноцид євреїв відкрито. Але КПК намагається знищити Фалуньгун таємно. Після початкової широко поширюваної пропаганди що порочитьФалуньгун, вона здається, не згадує про Фалуньгун зараз. Але переслідування в даний час ще сильніше, ніж раніше. Цзян Цземінь сказав: «Практикуючих Фалуньгун, побитих до смерті, розглядати, як би вони зробили самогубство». Пан Чжан продовжував: «Але КПК повністю потерпіла невдачу. Фалуньгун розповсюдився більш ніж в 100 країнах по всьому світу. У Китаї інформаційні матеріали Фалуньгун, які поширюють практикуючі Фалуньгун є скрізь, і в коридорах, і на дверях квартир. Фалуньгун не можна перемогти».

Пан Чжан сказав також: «Практикуючі Фалуньгун практикують для того, щоб поліпшити своє здоров'я. Але КПК жорстоко переслідує їх. Хто б не потурав такій жорстокості, його моральні якості просто дуже низькі. Відношення до Фалуньгун – це питання моралі. Злочинці будуть віддані під суд».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...