• Фотоогляд: Перше жовтня жителі Гонконгу назвали «Днем початку лиха китайської нації»

  • Четвер, 9 жовтня 2008 року

У ході взяла участь більше тисячі людей, серед яких були представники місцевих демократичних організацій, волонтери Центру допомоги виходу з компартії, послідовники духовної практики Фалуньгун і просто люди, які вважають, що основною причиною багатьох бід, що обрушилися останнім часом на Китай, є правлячий тоталітарний режим КПК.

Хід і мітинг відбулись під девізом «Розкласти КПК, знищити цю злоякісну пухлину». Свято, яке китайський уряд називає «Днем заснування Китайської народної республіки», учасники ходу назвали Днем узурпації влади», «Днем початку лиха китайської нації», а також «Днем ганьби дітей китайської нації у всьому світі».

Багато простих жителів Гонконгу, що взяли участь в ході, особливо виражали свій гнів стосовно «молочного скандалу», що почався недавно, і від якого вже постраждало, як мінімум, декілька десятків тисяч дітей. За наявними свідченнями, про отруєння молока меламіном китайська влада знала ще на початку року, але щоб успішно провести Олімпіаду, інформація про це була ретельно заблокована. Люди обурюються: діти - це майбутнє країни, майбутнє нації; яким нелюдяним має бути уряд, щоб так вчинити!

Учасники ходу несли багато плакатів, серед яких були такі: «Вітаємо 43 млн. людей, що вийшли з комуністичних організацій. Вихід з партії - це спасіння себе і країни», «Зупинити репресії послідовників Фалуньгун в Китаї», «Небо не пробачить незаконне видалення органів у живих людей в Китаї», «КПК побудувала неякісні будівлі шкіл в Сичуані, під якими загинуло багато дітей», «Знищити КПК, яка отруює націю - і лише тоді буде благополуччя і мир в країні», «Небо знищить КПК, яка є основним джерелом бід народу», «Якщо хочете бути дітьми китайської нації, не треба бути внуками Маркса і Леніна», «Новий Китай буде лише тоді, коли не буде КПК» та інші.

 

Лін І. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...