• Латвія: У Ризі відбувся захід на підтримку масового руху виходу з компартії Китаю

  • Четвер, 4 вересня 2008 року
23 серпня 2008 року в столиці Латвії Ризі на Ратушному майдані добровольці «Центру допомоги бажаючим вийти з КПК (компартії Китаю) в Балтійських країнах» провели захід на підтримку руху виходу з КПК. Місцеві жителі і туристи з різних країн могли дізнатися про масовий вихід китайців з лав КПК, який провіщає невідворотний розпад тоталітарної влади компартії в Китаї.

На місці заходу був встановлений великий макет книги «Дев'ять коментарів про комуністичну партію», плакат з інформацією про «Центр допомоги бажаючим вийти з КПК в Балтійських країнах» латиською, англійською і китайською мовами, а також інформаційний плакат про більш ніж 41 мільйон людей, що вийшли з КПК. Добровольці центру роздавали інформаційні листівки, дарували відеодиски із записом фільму «Дев'ять коментарів про комуністичну партію» та інші матеріали.

Центр служить для того, щоб люди здобули достовірну інформацію про компартію і визволилися у своїй свідомості з-під її впливу, а також для того, щоб допомогти китайцям, що живуть або гостюють у Балтійських країнах, вийти з КПК.

Багато людей підходили і брали інформаційні листівки. Одна жінка сказала, що вся її сім'я і родичі постраждали від компартії. Вони були вислані з Латвії та відправлені в один із концтаборів ГУЛАГу (мережа концентраційних таборів у колишньому СРСР). Вона попросила ще матеріали, щоб дати знайомим, репресованим із Латвії і Литви.

Одна молода китаянка, яка проходила мимо, сказала, що вона все життя прожила в Австралії і не входила в ряди КПК. Доброволець центру запропонував їй книгу «Дев'ять коментарів про комуністичну партію» китайською мовою і сказав, що вона може дати її прочитати своїм друзям, які входили в партію, після чого вона прийняла книгу.

Велика група туристів із Тайваню, побачивши плакат про вихід із КПК, виявила велику цікавість, знімаючи плакат на відеокамери й фотографуючись на його фоні.
Підписатися:

Коментарі