• Корейці святкують вихід тридцяти мільйонів китайців із лав КПК і організацій, що їй належать

  • Понеділок, 4 лютого 2008 року
3 грудня 2007 року близько десяти груп зібралися в Сеулі, щоб підтримати більше 30 мільйонів китайців, що вийшли з лав компартії Китаю (КПК) тф організацій, що їй належать. Учасники маршу поставили під сумнів той факт, що Пекін має право бути організатором Олімпійських ігор 2008 року, й осудили порушення прав людини компартією Китаю.

Під час ходи представники Асоціації по вивченню традиційної корейсько-китайської культури грали на корейських барабанах, символізуючи знищення зла, і несли плакати з написом: "Підтримуємо 30 мільйонів мужніх китайців, що вийшли з КПК і організацій, що належать їй".

 
 
Олімпійські ігри не можуть співіснувати із злочинами проти людства в Китаї

Одна громадська організація Кореї відома своїм особливим способом демонстрації. Організація Гвалбіндан (Hwalbindan) відправила свого представника виступити на мітингу після того, як дізналася правду про жорстокі тортури, яким КПК піддає послідовників китайської гімнастики Фалуньгун. "Ми приголомшені й обурені, як КПК використовує політичні заходи, щоб жорстоко мучити власних громадян, практикуючих Фалуньгун. Ми дізналися, що впродовж багатьох років КПК вилучає внутрішні органи в живих практикуючих Фалуньгун, а тіла їхні спалює в крематорії. Права людини відносяться до загальних цінностей. Пекін, як планується, наступного року прийматиме Олімпійські ігри. Як ми можемо це допустити?"

Чжен Цючен, представник Національної єдності за судову реформу і віце-президент азійського відділення Коаліції по розслідуванню переслідувань щодо Фалуньгун у Китаї (КРПФ), сказав: "Тридцять мільйонів чоловік відреклися від КПК та її організацій. Ця кількість вселяє надію та означає, що розклад КПК неминучий".

 
 
Люди хочуть знати правду про переслідування

Ши Чженьін із Канади заявив, що якщо в Пекіні проводяться Олімпійські ігри, то там не повинно бути переслідування. "Пекін бреше про поліпшення прав людини, і після Олімпійських ігор ситуація з правами людини може стати ще гіршою". Ши сказав, що він бачив картини із зображенням практикуючих Фалуньгун, замучених у Китаї, і був приголомшений. Він відчув величезний жаль і захотів допомогти.

Студент із Кореї сказав: "Вилучати органи в живих людей зараз - у ХХІ столітті, я не можу повірити, що це відбувається".

Викладач із США приєднався до параду після того, як дізнався правду. Жан-Пол Морселл сказав: "Ситуація з правами людини в Пекіні жахлива. Дуже важливо, щоб люди і Організація Об'єднаних Націй піднялися й чинила опір нелюдяним діям Пекіна".

Американка Дженіфер Крайстін Сміт відзначила, що КПК розглядує практикуючих Фалуньгун і політичних дисидентів як шматки м'яса, які продаються в м'ясному магазині. Вона сподівається, що люди в США дізнаються про це і звернуть увагу на цю проблему.

Студент коледжу заявив, що китайські студенти, яких він знає, не люблять КПК. "Я показав їм інформацію, знайдену в Інтернеті, в якій повідомлялося про розслідування колишнього члена парламенту Канади. Ті студенти, які не вірили у видаляння органів у живих практикуючих Фалуньгун, сказали мені, прочитавши цю інформацію, що вони давно ненавидять КПК.

Кореєць Чжун Сяньсю працює волонтером у Всесвітньому центрі допомоги по виходу з КПК. Він часто стоїть перед китайським консульством і намагається переконати людей вийти з КПК. Недавно за один місяць він допоміг вийти з КПК більше 400 людям. Чжен Сюаньшу, що також допомагає людям вийти з КПК перед китайським консульством, сказав: "Більше 30 мільйонів чоловік уже вийшли з КПК й обрали нове майбутнє. Останнім часом у Кореї кожного місяця за допомогою сервісних центрів із КПК виходять від 3 000 до 4 000 китайців. Більшість китайців при виході з КПК навіть використовували на заявах свої справжні імена. Це означає, що китайський народ більше не боїться КПК.

Версія китайською 

 
 
 
 
 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...