• Париж, Франція. Мітинг азіатських груп, що засудили злодіяння комуністичного режиму Китаю

  • Понеділок, 4 лютого 2008 року
Напередодні 59-х роковин Міжнародного дня захисту прав людини в Парижі на площі Прав людини зібралися різні етнічні організації, члени яких були азіатського походження. Вони об'єдналися, щоб засудити те зло, яке принесли комуністичні режими й військові диктатури жителям азійських країн.

Учасники мітингу звернулися до уряду Франції та міжнародної громадськості з проханням допомогти азійським країнам, що перебувають під владою тоталітарних режимів, досягнути демократичної свободи й миру.

У мітингу брали участь азіатські групи, що включають організації з М'янми, кампучійські організації, французьке відділення Коаліції розслідування переслідувань щодо Фалуньгун (КРПФ), лаоські організації, французькі відділення тибетських та в'єтнамських організацій. Тут були також представники Комітету з бойкоту Олімпійських ігор у Пекіні, що, головним чином, складалися із французьких учених і активістів, що виступали за права людини. Організований усіма азіатськими групами мітинг, що викривав злодіяння комуністичної партії, був проведений у Франції вперше.

Жан-Мері Бром, член Комітету з бойкоту Олімпійських ігор у Пекіні та професор соціології Університету Монпел'є, приїхав із Монпел'є, щоб узяти участь у мітингу. Він сказав: "Більшість учасників цього мітингу пов'язана з азіатськими етнічними організаціями. Азія - це регіон, де найжорстокіше зневажаються права людини, особливо в Китаї, але, з іншого боку, права людини - це універсальні цінності. Враховуючи це, я, французький громадянин, теж вважаю себе частинкою цього руху".

Стосовно переслідування послідовників китайської гімнастики Фалуньгун пан Жан-Мері Бром заявив: "Я добре поінформований щодо цієї проблеми, і ми публікуємо періодичні повідомлення про Фалуньгун, особливо про злодіяння комуністичного режиму Китаю, що санкціонує вилучення органів у живих практикуючих Фалуньгун, переслідування й убивства практикуючих Фалуньгун. Це серйозні порушення прав людини. Я думаю, що сьогодні ситуація в Китаї (щодо Олімпійських ігор у Пекіні, які планується провести в 2008 році) подібна до Олімпійських ігор 1936 року в Берліні, проведених нацистською Німеччиною, і до Олімпійських ігор 1980 року в Москві, проведених колишнім Радянським Союзом, що був країною єдиновладності. Я думаю, що країни, де панують деспотичні режими, не мають права на проведення Олімпійських ігор".

На мітингу представник французького відділення КРПФ, пан Чжан Цзяньпін, викрив жорстокі злодіяння китайського режиму. Він повідомив, що велика кількість практикуючих Фалуньгун, віруючих у принцип Істина-Доброта-Терпіння, була піддана незаконному "перевихованню" в примусових трудових таборах і отримала незаконні вироки. Вони зазнали жорстоких тортур, навіть було вилучено їхні органи, коли вони ще були живі. Тому він звернувся до громадськості Франції з проханням приділити більше уваги злодіянням китайського комуністичного режиму. Чжан Цзяньпін говорив також про те, що громадськість повинна підтримати послідовників Фалуньгун, щоб покласти край переслідуванню.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...